Lietuvos moterų I lygos II-asis turas buvo pristatytas kaip centrinės dvikovos susitikimas, kurio dalyviais tapo MFA „Žalgiris“ B – MRU futbolininkės ir lygos debiutantė Futbolo klubas „Vilnius“.

Aktyviai startavusios žalgirietės savojo įvarčio išlaukė tik pirmojo kėlinio antroje pusėje, kur šaltakraujiškai į baudos aikštelę įsiveržusi Ugnė Lazdauskaitė atliko aštrų perdavimą, kurį bereikėjo uždaryti į vartų tinklą. Tai ir atliko laiku ir vietoje atsidūrusi Agnė Juozulynaitė.

Antrajame kėlinyje žalgirietės apsukų neapleido, o tai lėmė dar daugiau išpuolių prie varžovių vartų. Identišku scenarijumi buvo įmuštas ir antrasis susitikimo įvartis, kurio autorėmis ir vėl tapo U. Lazdauskaitė kartu su A. Juozulynaite.

Trečiąjį įvartį klastingu šūviu kamuolį į vartų tinklą palydėjo dviejų rezultatyvių įvarčių autorė U. Lazdauskaitė, nuginklavusi aukštai iš vartų išbėgusią „Vilniaus“ sargę.

Ketvirtasis įvartis krito po suirutės baudos aikštelėje, kur lemiamą smūgį atliko Dorotėja Aidukaitė, pasiuntusi pažemę skriejantį kamuolį į vartų kampą.

Taip žalgirietės įtikinamai žengia I-os lygos pirmenybėse, susikrovusios savo sąskaitoje jau 20 įmuštų įvarčių ir išsaugojusios savo vartus sausus.

Rungtynių epizodai: