2019-2020 m. LMFA salės futbolo čempionate triumfavusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda po beveik dviejų metų pertraukos turės galimybę apginti titulą. Gruodžio viduryje žalgirietės dviem pergalėmis pradėjo 2021-2022 m. šalies salės futbolo pirmenybes ir įsitvirtino pirmoje Pietų-Rytų regiono turnyrinės lentelės vietoje.

Priminsime, kad pernai dėl COVID-19 pandemijos ribojimų šalies salės futbolo čempionatas neįvyko. Šiais metais kovas Lietuvos čempionate pradėjo 9 komandos: Pietų-Rytų regiono grupėje be žalgiriečių žaidžia Vilniaus FK „JL Stars“, FK „Šešupė“-„M CITY“, FK „Utenis“ ir FK „Vilkija“, o Šiaurės-Vakarų regiono grupėje rungtyniauja 2019-2020 m. sezono vicečempionės FA-FK „Panevėžys“-PRSSG, bronzą iškovojusi FA „Šiauliai“ komanda, taip pat FK „Jakai“ ir FK „Saned“-Joniškio SC.

2021–2022 m. sezono inauguracinės rungtynės gruodžio 11 d. buvo surengtos Utenos DSC salėje, kurioje susirungė „Utenos Utenio“ ir Vilniaus „JL Stars“ ekipos. Po atkaklios kovos pergalę 2:1 šventė vilnietės.

Tuo metu MFA „Žalgiris“-MRU komanda pirmose čempionato rungtynėse susitiko su FK „Vilkija“. Naujojo stratego Donato Gražulio vadovaujamos žalgirietės laimėjo 5:0. Tris varčius pelnė Karilė Liužinaitė, po vieną įvartį įmušė Barbara Antonovič ir Insa Fischer.

Gruodžio 18 d. MFA „Žalgiris“-MRU Vilniuje 6:1 nugalėjo „Utenos Utenio“ futbolininkes ir iškovojo antrąją pergalę. Šiose rungtynėse žalgirietės tik 19 min. pelnė pirmą įvartį, bet antroje rungtynių dalyje MFA „Žalgiris“-MRU įtvirtino savo pranašumą dar penkiais rezultatyviais smūgiais. Po du įvarčius nugalėtojoms pelnė I. Fischer ir K. Liužinaitė, po vieną pridėjo B. Antonovič ir Greta Markauskaitė.

MFA „Žalgiris“-MRU salės futbolo komandą treniruojančio Lietuvos moterų salės futbolo rinktinės vyriausio trenerio D. Gražulio teigimu, čempionato pradžia paliko teigiamą įspūdį. „Abiejose rungtynėse sunkokai įsivažiavome, pirmi kėliniai buvo gan nervingi, bet po to išryškėdavo mūsų futbolininkių pranašumas. Smagu, kad ne tik laimime, bet ir demonstruojame neblogą žaidimą. Beje, reikia pastebėti, kad pirmą kartą čempionatas vyksta laikantis visų oficialių salės futbolo taisyklių, tad tai taip pat didelis žingsnis į priekį. Merginos labai noriai darbuojasi treniruotėse, jos gauna labai daug informacijos apie salės futbolą ir nors dar ne viską pavyksta įgyvendinti rungtynėse, tačiau mūsų komandos potencialas yra labai didelis“, – teigė D. Gražulis.

Kalbėdamas apie komandai keliamus tikslus MFA „Žalgiris“-MRU strategas neslėpė, kad tikslas yra tik vienas – laimėti kiekvienas rungtynes. „Nors nuo paskutinio čempioniško žalgiriečių sezono praėjo beveik dveji metai, o komandoje dabar yra daug naujų veidų, tačiau mes vis tiek esame čempionės ir giname titulą. Aš nemėgsta skambių frazių, tačiau galiu užtikrinti, kad kiekvienose rungtynėse sieksime tik pergalės. Be abejo, laimėti nebus lengva, nes prieš čempiones visos varžovės žaidžia su dviguba energija ir motyvacija. Tačiau taip tik dar įdomiau, nes tik kovodamos iš visų jėgų futbolininkės gali sparčiau tobulėti“, – pastebėjo D. Gražulis.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU žais 2022 m. sausio 9 d. MRU didžiojoje salėje žalgirietės susitiks su „JL Stars“ ekipa, o pirmojo etapo kovas užbaigs sausio 16 d. rungtynėmis su K „Šešupė“-„M CITY“ komanda.

Lietuvos moterų salės futbolo čempionatą iš viso sudarys 4 etapai. Iš pradžių Pietų-Rytų ir Šiaurės-Vakarų regionuose komandos po kartą susitiks savo grupėse, o vėliau aštuonios geriausios ekipos kovą tęs atkrintamosiose varžybose: ketvirtfinalyje, pusfinalyje ir finale.