MFA „Žalgiris“-MRU ekipa pergale užbaigė savo pasirodymą Lietuvos moterų Žiemos taurės turnyre. Šeštadienį Pilaitės gimnazijos manieže vykusiose rungtynėse dėl bronzos medalių žalgirietės 2:1 (1:1) įveikė FK „Vilnius“ futbolininkes.

Sostinės derbyje MFA „Žalgiris“-MRU komandai negalėjo padėti kapitonė Laura Ruzgutė ir Anika Kyžaitė, tačiau į aikštę žengė po traumos atsigavusi Viktorija Čiapaitė, o antrame kėlinyje žalgiriečių gretose debiutavo ir kanadietė Jullien Ramirez.

Pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė žalgirietėms, bet pirmos pasižymėjo vilnietės. 7 min. „Vilniaus“ žaidė Agnieška Kazarina prasiveržė dešiniuoju kraštu, o po jos perdavimo tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės įvartį pelnė Viktorija Magalinskaja.

Vis dėlto, netrukus žalgirietės rezultatą išlygino. 16 min. vilniečių baudos aikštelėje po standartinės situacijos kilo sumaištis, o ja pasinaudojo pirma prie kamuolio prišokusi Insa Fischer.
Po pertraukos „Žalgiris“-MRU nemažino apsukų ir 51 min. Erika Šupelytė, po puikaus Karilės Liužinaitės perdavimo, pelnė antrą žalgiriečių įvartį.

Antroje rungtynių dalyje MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės turėjo ne vieną progą padidinti persvarą. Kelis kartus arti tikslo buvo po keitimo aikštėje pasirodžiusi J. Ramirez, puikią progą susikūrė aktyviai į žaidimą įsiliejusios Kotryna Maželytė ir Ineta Šukštulytė. Nors žalgirietėms pasižymėti nepavyko, tačiau pergalei šį kartą užteko ir dviejų įvarčių.

Po rungtynių MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkėms ir geriausia komandos žaidėja pripažintai Monikai Piesliakaitei apdovanojimus įteikė LFF techninis direktorius Reinholdas Breu, Lietuvos moterų futbolo techninis direktorius ir nacionalinės rinktinės treneris Danielis Wimmeris bei LMFA generalinė direktorė Vilma Zurzė.

LMFA A lygos pirmenybės prasidės kovo 27 d.