LMFA Žiemos taurės turnyro 3 ture MFA „Žalgiris“-MRU šeštadienį Pilaitės manieže 2:0 (1:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą ir pasirengimą sezonui užbaigė pergale. Sostinės komandos gretose tiksliais smūgiais pasižymėjo Ineta Šukštulytė ir Luise Yog Atouth.

Šias rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU pradėjo tokia pat startine sudėtimi, kaip ir 2-ojo turo dvikovą su FK „Vilnius“, tačiau skirtingai nei pirmose sezono rungtynėse, šį kartą įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Nors varžovės ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau žalgirietės rengė pavojingus kontrišpuolius ir sužaidus 10 minučių jau pirmavo 1:0.

Po greitos kontratakos MFA „Žalgiris“-MRU Rachel Hawkins atliko perdavimą iš krašto į varžovių baudos aikštelę, „Hegelmann“ vartininkė Martyna Sventickaitė su gynėja sudelsė, o pirma prie kamuolio suskubusi I. Šukštulytė antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus.

Po praleisto įvarčio viešnios iš Kauno rajono mėgino didesnėmis pajėgomis atakuoti, tačiau pirmame kėlinyje rimtesnių progų pasižymėti neturėjo. Tuo metu žalgirietės ne tik užtikrintai darbavosi gynyboje, bet ir galėjo padidinti savo persvarą. 22 ir 24 minutėmis MFA „Žalgiris“-MRU legionierė iš Gabono L. Yog Atouth du kartus išbėgo viena prieš varžovių vartus, tačiau pergudrauti „Hegelmann“ ekipos vartininkės nesugebėjo.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė: viešnios ieškojo kelių prie žalgiriečių vartų, o pastarosios atsakinėjo kontrakomis. Viena iš jų 59 min. baigėsi antruoju įvarčiu. L. Yog Atouth po Karilės Liužinaitės perdavimo dar kartą atsidūrė prieš „Hegelmann“ vartus – ir šį kartą smūgiavo tiksliai.

Per likusį laiką žalgiriečių varžovės iš Kauno rajono atkakliai atakavo, kelis kartus tolimais smūgiais tikrino Medos Šeškutės ginamų vartų konstrukcijos tvirtumą, bet pasižymėti taip ir nesugebėjo.

Žalgirietėms tai buvo antrosios rungtynės Žiemos taurės turnyre, nes vasario 12 dieną Marijampolėje turėjusi įvykti dvikova su nugalėtojų titulą ginančia Šiaulių „Gintra“ paskutiniu momentu buvo atšaukta. 2 ture žalgirietės po atkaklios ir permainingos kovos 1:2 nusileido FK „Vilnius“ ekipai.

MFA „Žalgiris“-MRU startinė sudėtis: Meda Šeškutė, Anastasia Sivolobova, Augustė Andrijevskytė, Maya Musaskaya, Viktorija Čiapaitė, Ineta Šukštulytė, Karilė Liužinaitė, Irūna Blaškytė, Ugnė Slankauskaitė, Luise Yog Atouth, Rachel Hawkins.