Taip sutapo, jog Rugsėjo trečiosios savaitės savaitgalis Moterų futbolo akademijos žalgirietėms susiklostė trejomis kelionėmis į pajūrio kraštą – Gargždus, iš kurių viena dar laukia Sekmadienį.

Šeštadienį įvyko jau antrąjį sezoną besitęsianti ir ne per seniausiai startavusi – Merginų Elitinė lyga. Be MEL, Gargždų mieste, III-iame WU-11 čempionato etape, savo pasirodymą pirmenybėse pratęsė ir pirmąjį ratą užbaigė MFA jaunėlių komanda.

Žalgiriečių rezultatai patenkino trenerių lūkesčius su kaupu! II-ajame ture, MEL rungtynėse tarp Gargždų “Bangos” ir MFA “Žalgirio” – MRU, lijo įvarčiais! Kamuolys ritinėjosi nuo vienos grandies iki kitos, iš vienos pusės – į priešingą. Kamuolio kontrolė ir progų kūrimasis atnešė žalgirietėms rezultatą. Svečiuose užtikrintai ir galingai iškovota antroji pergalė MEL sezone, gargždiškės įveiktos rezultatu 7:1!

Komandai net penkis įvarčius padovanojo Žemyna Lekavičiūtė, po kartą prisidėjo Agnė Juozulynaitė, Karolina Jasaitytė.

Išėjome visos susikaupusios, laikėmės žaidimo plano ir pelnytai laimėjome rungtynes. Rungtynės prieš “Bangą” ir “Utenį” buvo panašios. Mes vykdėme trenerio nurodymus ir žinodamos savo individualius ir grupinius uždavinius, stengėmės juos vykdyti, taip iškovojome rezultatyvias pergales. Na, o toliau, vėl sieksime pasirodyti dar geriau ir tokiu būdu stengsimės parsivežti namo pergalę. – mintimis dalinosi komandos kapitonė Karolina Jasaitytė.

Tuo tarpu MFA “Žalgirio” WU-11 komanda į Vilnių iš pajūrio parsivežė dar dvejas rezultatyvias pergales! MFA talentės nesunkiai įveikė Gargždų “Bangą”, rezultatu 7:0 ir kovingai susidorojo su Klaipėdos FM bendraamžėmis, finišuodamos rezultatu 2:0.

Pasak, MFA WU-11 komandos trenerės Aistės Griciūtės, dalyvaujant naujajame čempionate, didžiausias dėmesys skiriamas taktiniams aspektams:

Žiūrint į ateities perspektyvas, jau vaikų futbole reikalinga po truputį lįsti į futbolo “gylį”, kur prasideda taktiniai išsidėstymai, judėjimai, sprendimų priėmimo galimybės. Šiame čempionate didžiausią dėmesį skiriame tranzicijai iš gynybos į puolimą, progų kūrimą ir realizaciją. Džiaugiuosi mergaitėmis, kurios pamažu perpranta trenerių diegiamą žaidimo filosofiją, atitinkamai matomas ir rezultatas – iškovotos 4 pergalės iš eilės. – sėkmingus mažųjų žalgiriečių pasirodymus reziumavo trenerė A. Griciūtė.

Sekmadienį, 13:00 laiku, laukiamos dar vienos rungtynės Gargždų mieste. Šį kartą į kovą stos moterų A lygos dalyvės – Gargždų FK “Banga” ir MFA “Žalgiris” – MRU. Tiesioginę transliaciją iš Gargždų miesto stadiono jums dovanoja LMFA. Transliacijos ieškokite Moterys už futbolą facebook profilyje!