LMFA I lygos 8 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU komanda penktadienį LEU stadione susitiks su MFK „Žalgiris“ ekipa.

Žalgiriečių varžovės paskutines rungtynes čempionate žaidė dar birželio 23 dieną ir jose 2:1 nugalėjo „Vilnius B“ žaidėjas. Tai buvo ketvirtoji pergalė MFK „Žalgiris“ komandos pergalė per septynerias rungtynes. Savo ruožtu MFA „Žalgiris B“-MRU praėjusią savaitę 2:0 įveikė Telšių „Džiugą“ ir 10:0 sutriuškino Vilkaviškio „Šešupę“.

Pernai abi žalgirietiškos ekipos rungtyniavo I lygos Pietų-Rytų regione ir tarpusavyje sužaidė dvi rungtynes. Pirmoji dvikova LEU stadione baigėsi MFA „Žalgiris B“-MRU pergale 8:0, o antrąjį mačą MFA „Žalgiris“-MRU dublerės laimėjo 4:1. 2021 metais MFK „Žalgiris“ taip pat dalyvavo I lygos varžybose, tiesa tada komanda buvo susijungusi su Širvintų Sporto Centro auklėtinėmis. Tą sezoną MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės varžoves nugalėjo 5:0 ir 9:0.

Šį sezoną abi komandos I lygoje sužaidė po septynerias rungtynes: MFA „Žalgiris B“-MRU surinko 19 taškų ir žengia pirmoje vietoje, o 13 taškų turinti MFK „Žalgiris“ ekipa užima ketvirtą poziciją.

Rezultatyviausiai MFK „Žalgiris“ gretose žaidžia po 5 įvarčius pelniusios Marta Lipnickaitė ir Alina Neznanova, o MFA „Žalgiris B“-MRU ekipoje po 3 įvarčius surinko Barbara Antonovič, Ineta Šukštulytė, Elinga Pampuškaitė ir Patricja Penkauskaitė. Komandos atitinkamai čempionate iš viso pelnė 21 ir 26 įvarčius, o varžovėms leido pasižymėti 8 ir 3 kartus.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir MFK „Žalgiris“ dvikova vyks LEU stadione penktadienį prasidės 18 val.