Pirmą sezono pusę moterų futbolo akademijos „Žalgiris-MRU“ komanda baigė labai svarbia pergale: namuose 1:0 įveikta „FC Hegelmann“ ekipa.

„Topo  centras Euronics“ A lygos čempionato pusiaukelę vilnietės pasiekė, surinkusios 21 tašką. Varžovės iš Kauno rajono kol kas turi 13 taškų ir užima 4-ą vietą. Abi vienuolikės turėjo galimybių pasižymėti, rungtynės tikrai buvo gražios akiai, tačiau Fortūna šį sykį nusišypsojo šeimininkėms – 55-ą minutę Justina Blaževičiūtė išnaudojo savo šansą ir po juvelyriškai tikslaus perdavimo pasiuntė kamuolį į varžovių vartus. Tai buvo vienintelis įvartis šiose rungtynėse, leidęs žalgirietėms prieš sezono vidurio pertrauką susigrąžinti pasitikėjimą savimi.

Vilniečių komandos vyriausiasis treneris Bogdanas Lukashenko po dvikovos sakė: „Rungtynės buvo labai geros iš mūsų pusės: tikrai buvome geresnė komanda ir gynyboje, ir aikštės viduryje, ir puolime. Žaidėm prieš „FC Hegelmann“ komandą, kuri turi ir daug patirties, ir labai gerą vartininkę. Mums buvo be galo sunku pelnyti įvarti, bet mūsų merginos tai padarė – labai dėl to džiaugiamės. Šį kartą aikštelėje pamatėme daug jaunų merginų iš akademijos komandų, tai joms buvo labai svarbus ir reikalingas žingsnis, norint žaisti aukštesniame lygyje. Esame patenkinti, kaip jos šiandien atrodė aikštelėje. Be to, mums buvo labai svarbu užbaigti pirmąją sezono dalį pergale, tai įvykdėme, ir pergalės skonis tikrai saldus“, – sakė ekipos strategas.