LMFA A lygos 3 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU išvykoje 1:0 (1:0) palaužė Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę. Vienintelį įvartį 9 min. pelnė amerikietė Arianna Lynn Veland.

Garliavos A.Mitkaus mokyklos stadione vykusiose rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU ekipai iš techninės zonos dirigavo diskvalifikuotą vyriausią trenerį Karolį Jasaitį pavadavęs Vytautas Lukša, o startinėje komandos sudėtyje pasirodė visos šešios komandos legionierės: senbuvė Insa Fischer ir naujokės – Hannah Mirim Park, Jullien Amara Ramirez, A. Lynn Veland, Nadiia Veherych ir Polina Yanchuk. Nuo pirmų minučių rungtynes pradėjo ir lietuvės – Meda Šeškutė, Monika Piesliakaitė, Karolina Jasaitytė, Erika Šupelytė bei ekipos kapitonė Laura Ruzgutė.

Žalgirietės nuo pirmų minučių stengėsi aktyviais veiksmais išbalansuoti „Hegelmann“ futbolininkių žaidimą ir ne kartą privertė klysti varžoves jų aikštės pusėje, tačiau ir pačios neišvengė techninio broko. Šlapioje aikštėje kamuolys neklausė futbolininkių, tad ir pavojingų progų gausa rungtynės nepasižymėjo.

Lemtinga tapo 9-oji dvikovos minutė, kai po Erikos Šupelytės perdavimo nuo kampinio gairelės MFA „Žalgiris“-MRU legionierė iš Jungtinių Amerikos Valstijų A. Lynn Veland pirmoji suskubo prie kamuolio ir iš kelių metrų pasiuntė jį į „Hegelmann“ vartų tinklą.

Pirmo kėlinio viduryje šeimininkių vartininkės Martynos Sventickaitės budrumą tolimu baudos smūgiu patikrino žalgirietės P. Yanchuk, tuo metu MFA „Žalgiris“-MRU vartininkei M. Šeškutei rimčiau padirbėti neteko. Tiesa, pirmo kėlinio pabaigoje „Hegelmann“ žaidėja Judita Sabatauskaitė smūgiavo iš baudos aikštelės prieigų, bet kamuolys praskriejo greta vartų.

Antrame kėlinyje MFA „Žalgiris“-MRU treneriai metė į kovą Mariją Galkiną ir Karilę Liužinaitę, vėliau aikštėje pasirodė Anika Kyžaitė, Viktorija Čiapaitė ir Ugnė Slankauskaitė. Tačiau ir šioms futbolininkėms nepavyko sutramdyti kamuolio, gausios klaidos ir toliau neleido žalgirietėms įgyvendinti sumanymų puolime, o M. Galkinos, K. Liužinaitės ir L. Ruzgutės bandymai smūgiuoti iš tolesnės distancijos pasisekimo nesulaukė.

Tiesa, puolime nežibėjo ir šeimininkės. Realiausią progą pasižymėti „Hegelmann“ futbolininkės turėjo pačioje rungtynių pabaigoje, kai Vanesa Vasiliauskaitė perėmė kamuolį prie žalgiriečių vartų ir tolimu smūgiu privertė M. Šeškutę nukreipti kamuolį į kampinį. Tai buvo pirmas – ir tuo pačiu paskutinis MFA „Žalgiris“-MRU vartininkės išbandymas šiose rungtynėse.

Iškovojusios pirmąją pergalę žalgirietės su 3 taškais LMFA A lygoje užima ketvirtą vietą. Tuo metu Kauno rajono futbolininkėms tai buvo jau trečias pralaimėjimas A lygoje šį sezoną.

Kitose 3-iojo turo rungtynėse FK „Vilnius“ ir Joniškio „Saned“ sužaidė lygiosiomis 1:1, o Šiaulių „Gintra“ svečiuose 5:0 sutriuškino Gargždų „Bangos“ futbolininkes.

Būtent su „Banga“ LMFA A lygos 4 ture susitiks MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės. Rungtynės gegužės 8 d. vyks Gargžduose.