MFA „Žalgiris B“-MRU komanda trečiadienį svečiuose 9:0 (3:0) įveikė FK „Utenis“ – Švenčionių SC komandą ir pirmą etapą moterų I lygos Pietų-Rytų regiono pirmenybėse užbaigė laimėdama dvyliktas rungtynes iš eilės.

Švenčionyse vykusiose rungtynėse žalgirietės jau pirmo kėlinio viduryje pirmavo 3:0 po Ugnės Slankauskaitės, Žemynos Lekavičiūtės ir Inetos Šukštulytės įvarčių.

Antrame kėlinyje visos šios futbolininkės pasižymėjo dar po kartą, o pagrindinę partiją atliko po keitimo aikštėje pasirodžiusi Austėja Petkevičiūtė. 15-metė futbolininkė pelnė net 3 įvarčius ir svariai prisidėjo prie galutinės MFA „Žalgiris B“-MRU ekipos pergalės.

Visas 12 rungtynių Pietų-Rytų regione laimėjusios ir net 103 įvarčius pelniusios žalgirietės savo grupėje užėmė pirmą vietą, o antrame varžybų etape susitiks pajėgiausiomis Šiaurės-Vakarų regiono komandomis.

„Galima sakyti, kad pusę darbo padarėme. Iš tiesų, savo regione buvome visa galva geresnė komanda ir pelnytai laimėjome. Tačiau antrame etape nugalėtoją lems tik vienerios rungtynės, o tai sukelia papildomą įtampą. Vis dėlto, mūsų tikslas nesikeičiai – sieksime apginti pernai iškovotą I lygos nugalėtojų titulą“, – teigė MFA „Žalgiris B“-MRU komandai dirigavęs vyriausias treneris Karolis Jasaitis.

Šiaurės-Vakarų regiono varžybose pirmą vietą užėmė visas 10 rungtynių laimėjusi ir 30 taškų surinkusi Šiaulių FK „Gintra-ŠSG“. Antroje pozicijoje finišavo 24 taškus pelniusi „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos komanda, trečioje – FA-FK „Panevėžys-PRSSG“, ketvirtoje – Tauragės SM-MFK. Abi ekipos surinko po 12 taškų.

Žalgirietės kovas lemiamame varžybų etape prasidės rungtynėmis su Tauragės komanda. Kovą dėl titulo tęs tik rungtynių nugalėtojos.