Lietuvos moterų salės futbolo čempionato Pietų-Rytų grupės rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės sekmadienį 6:3 įveikė Vilkijos FK „Vilkija“ ekipą ir iškovojusios trečią pergalę iš tiek pat galimų pirmąjį varžybų etapą baigė be nuostolių.

Žalgirietėms du įvarčius pelnė Ineta Šukštulytė, po vieną pridėjo Irūna Blaškytė, Dovilė Dockaitė, Viktorija Čiapaitė ir Karilė Liužinaitė. Viešnių iš Vilkijos gretose dviem tiksliais smūgiais pasižymėjo Liucija Fedorčak, vieną įvartį pelnė rezultatyviausia pirmenybių žaidėja Gabija Malakauskaitė.
Čempionate dviem įtikinamomis pergalėmis startavusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda trečiose rungtynėse sulaukė rimtesnio varžovių pasipriešinimo. Įpusėjus pirmam kėliniui žalgirietės pirmavo 2:0 po I. Blaškytės ir D. Dockaitės įvarčių, bet 22 ir 25 minutėmis pasižymėjusi Vilkijos komandos žaidėja L. Fedorčak rezultatą išlygino.

Nors paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis du įvarčius pelniusi I. Šukštulytė atstatė dviejų įvarčių persvarą, bet 33 min. baudinį realizavusi G. Malakauskaitė sumažino žalgiriečių pranašumą iki minumo. Tačiau žalgirietės neleido varžovėms įsibėgėti: po kelių minučių V. Čiapaitė tiksliu smūgiu atvėsino viešnių įkarštį, o paskutinį tašką rungtynėse padėjo 60 minutę pasižymėjusi K. Liužinaitė.

Kitose Lietuvos moterų salės futbolo čempionato Pietų-Rytų grupės rungtynėse šeštadienį Marijampolės „Marijampolė City“ 4:2 nugalėjo Tauragės SC-MFK komandą. Šiaurės-Vakarų grupėje antro turo rungtynėse Šiaulių FA „Šiauliai-ŠSG“ 13:1 sutriuškino Panevėžio FA-FK „Panevėžys-PRSSG“, o Gargždų „Bangos“ ir Panevėžio „Ekrano“ dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmą vietą Pietų-Rytų grupėje užsitikrinusi MFA „Žalgiris“-MRU ekipa antrame čempionato etape (atkrintamosiose varžybose) susitiks su ketvirta Šiaurės-Vakarų grupės komanda. Po dviejų turų šioje grupėje pirmauja nugalėtojų titulą ginanti FA „Šiauliai-ŠSG“ komanda (6 taškai), antroje vietoje žengia 4 taškus surinkusi „Banga“, trečioje – 1 tašką turintis „Ekranas“, o ketvirtoje – abi rungtynes pralaimėjusi FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ komanda.

Paskutinėse Šiaurės-Vakarų grupės etapo rungtynėse vasario 4 dieną susitiks dėl pirmos vietos kovojančios FA „Šiauliai-ŠSG“ ir „Bangos“ futbolininkės, bei „Ekranas“ ir „Panevėžys-PRSSG“. Pietų-Rytų grupėje jau aiškios pirmą ir ketvirtą vietas užėmusios komandos, o dėl antros pozicijos šeštadienį grumsis FK „Vilkija“ ir „Marijampolė City“.

Atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio etapo rungtynės turės būtų sužaistos vasario 10-12 dienomis.