Po metų pertraukos į A lygą sugrįžęs MFA “Žalgiris” – MRU pirmąjį ratą užbaigė antroje turnyro lentelės vietoje. Pirmajame ture patyrus skaudų pralaimėjimą Šiaulių „Gintra-Universitetas“ klubui, žalgirietės nosių nenukabino, o užsidegė ir iškovojo keturias pergales, įveikusi visas likusias komandas ir per pirmąjį ratą neiššvaisčiusi itin svarbių taškų.

Rungtynes su „Banga“ žalgirietės pradėjo… pelnydamos įvartį. Sužaidus vos dvi minutes, Karilė Liužinaitė itin efektingu smūgiu į devyniukę išvedė savo komandą į priekį. Su šiuo šūviu Karilė jau užsirezervavo vietą gražiausių sezono įvarčių rinkimuose.

Po šalto dušo gargždiškės neatsigavo, o sostinės merginos, kaip tik, brangino kamuolį, visiškai valdė aikštės vidurį bei kūrė progas. Viena tokių virto vienuolikos metrų baudiniu bei antruoju MFA „Žalgirio“-MRU įvarčiu. Fantastišku smūgiu į vartų devyniukę pasižymėjo Ugnė Lazdauskaitė.

Ugnė per pirmąjį ratą sugebėjo pelnyti devynis įvarčius ir yra viena iš dviejų lygos žaidėjų, kuri dar nė sykio aikštės nepaliko neįmušusi įvarčio.

Nors skirtumas nebuvo labai didelis, tačiau vilnietės išsaugojo savo vartus sausus ir papildė savo sąskaitą dar trimis svarbiais taškais.