Merginų Elitinės lygos U17 čempionate pirmuosius taškus prarado MFA „Žalgiris“-MRU ekipa. 11 turo rungtynėse žalgirietės savo aikštėje lygiosiomis 2:2 (1:2) sužaidė su „Utenos Utenio“ futbolininkėmis. Papildomą tašką viešnios iš Utenos pelnė 3:2 laimėjusios baudinių seriją.

Prieš kelis turus čempionių titulą užsitikrinusios MFA „Žalgiris“-MRU komandos treneriai šiose rungtynėse leido pailsėti pagrindinėms žaidėjoms, o jų vietas užėmė jaunesnės futbolininkės, šį sezoną žaidusios MEL U15 pirmenybėse. Nuo atsarginių suolelio taip ir nepakilo Karolina Jasaitytė, Irūna Blaškytė ir Gytė Ulenskaitė, tik antrame kėlinyje žaidė Saulė Uždavinytė, o antrame rate pagrindine puolėja tapusi Ineta Šukštulytė šį kartą rūpinosi vartų saugumu.

Nuo pirmų minučių į aikštę žengė ne tik 15-metės Lėja Banevičiūtė, Elinga Pampuškaitė, Urtė Toma Razumaitė ir Kotryna Levčukaitė, bet ir 13-metės Laura Grucytė ir Radvilė Kelečiūtė. Jaunosios žalgirietės garbingai grūmėsi su vyresnėmis varžovėmis ir neleido uteniškėms pasiimti lengvos pergalės.

Tiesa, dėl antros vietos MEL U17 čempionate kovojusios „Utenos Utenio“ futbolininkės geriau pradėjo rungtynes ir 28 min. po dviejų Gabijos Viplentaitės įvarčių pirmavo 2:0. Tačiau 45 min. rezultatą sušvelnino Austėja Petkevičiūtė, o 80 min. antrą įvartį šeimininkėms pelnė K. Levčukaitė.
Už lygiąsias abi komandos gavo po tašką, o papildomas taškas pagal varžybų nuostatus turėjo atitekti baudinių serijoje geriau pasirodžiusiai ekipai.

Čia sėkmė lydėjo Utenos futbolininkes. Atlikus po keturis smūgius jos pirmavo 3:2, o kadangi penktąjį MFA „Žalgiris“-MRU žaidėjos L. Grucytės bandymą atrėmė varžovių vartininkė Augustė Cvetkovaitė, pergalę šventė uteniškės.

Iškovoti du taškai lėmė, kad likus turui iki čempionato pabaigos 20 taškų surinkęs „Utenos Utenis“ įgijo 4 taškų persvarą prieš artimiauusias konkurentes ir užsitikrino antrą vietą MEL U17 pirmenybėse.

31 tašką savo sąskaitoje turinti MFA „Žalgiris“-MRU ekipa paskutines rungtynes MEL U17 čempionate sužais birželio 22 d. Žalgirietės savo aikštėje priims Šiaulių FK „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ futbolininkes.