LEU stadione vykusiose rungtynėse, šeimininkės 6:1 rezultatu nesunkiai nugalėjo ŠSG-FA „Šiaulių“ merginas. Net tris įvarčius Vilniaus komandai įmušė Ugnė Lazdauskaitė, kuri „hat-tricką“ pasiekė vos per 8 minutes (6, 9 ir 14 min.).

Po gražų įvartį prie „Žalgirio“ komandos pergalės pridėjo individualiu meistriškumu žavėjusi Ana Cheminava, greičiu apėjusi Laura Ruzgutė ir iš toli prasmūgiavusi Dorotėja Aidukaitė.

Svečių gretose antrajame kėlinyje pasižymėjo Meida Proscevičiūtė, kuri tolimu smūgiu iš pusiau krašto netikėtai nustebino šeimininkių vartus gynusią vartininkę.

Šiuo metu žalgiriečių jau ateinantį Trečiadienį laukia susitikimas su praėjusių metų vice čempionių ekipa, Kauno „Žalgirio“ merginomis.

Akimirkas iš rungtynių dienos stebėkite sekdami mūsų akademijos instagram ir facebook puslapius: @mfazalgiris.