Žalgiris B-MRU“ ir toliau triuškina varžoves ir neužleidžia pirmos lygos lyderio pozicijos.

Po trumpos petraukos atnaujintos „Topo centras Euronics“ moterų pirmos lygos čempionato kovos. Vilniaus MFA „Žalgiris B-MRU“ futbolininkės iškovojo penktą pergalę iš eilės ir toliau ne tik nėra praradusios taškų, bet ir nėra praleidusios nė vieno įvarčio.

Šį kartą pergalė iškovota svečiuose – Kėdainiuose įveiktas vietos „FK Nevėžis“. Viešnios buvo neabejotinos šios dvikovos favoritės: turnyro lentelės lyderės susitiko su 11 pozicijoje žengusiomis ir 6 taškus iki šeštadienio vakaro turėjusiomis aikštės šeimininkėmis.

Kad trys savaitės be oficialių rungtynių buvo išnaudotos tikrai tinkamai, žalgirietės įrodė jau 9-ą rungtynių minutę – pirmoji pasižymėjo Laura Grucytė. 16-ą minutė persvara padvigubėjo – įvartį pelnė Patricija Penkauskaitė. Tada žaidimas kiek aprimo, tačiau ramybė truko neilgai – iki kitos viešnių atakų bangos. 38-ą minutę po Mildos Ivanciūtės įvarčio persvara jau nebekėlė abejonių, o baigiantis pirmajam kėliniui pranašumą iki 4:0 padidino Aivė Andriuškevičiūtė.

Antrame kėlinyje „Žalgiris B-MRU“ jau galėjo eksperimentuoti: po pertraukos aikštelėje pasirodžiusi Justina Blaževičiūtė jau 47-ą minutę pateisino trenerių sprendimą – pelnytas dar vienas įvartis. Kėlinio viduryje „Žalgiris B-MRU“ pakeitė iškart tris žaidėjas, kurioms nereikėjo daug laiko apsiprasti. Netrukus antrą savo įvartį pelnė J. Blaževičiūtė, o tašką padėjo vos prieš keliolika minučių į žaidimą nuo atsarginių suolelio įsitraukusi Austėja Petkevičiūtė.

Tad iškovota pergalė 7:0 – penktas laimėjimas iš eilės šiame čempionate. Vilnietės yra sezono lyderės, jos turi 15 taškų, ir yra vienintelė turnyra komanda, kuri iki šiol nepraleido nė vieno įvarčio.

„Žalgiris B-MRU“ artimiausias rungtynes žais gegužės 24 dieną su „Hegelmann B“ komanda, turinčia 9 taškus ir užimančia penktą vietą turnyro lentelėje.