LMFA I lygos Pietų-rytų regiono 8 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU komanda antradienį Širvintose 4:1 (1:1) įveikė Vilniaus MFK „Žalgiris“ ekipą. Nugalėtojoms du įvarčius pelnė Emilija Kaziul, po vieną pridėjo Kotryna Levčukaitė ir smūgiu į savus vartus pasižymėjusi MFK „Žalgiris“ žaidėja Julija Melaikytė.

Visas žaistas rungtynes LMFA I lygoje šį sezoną laimėjusios žalgirietės dar gerokai prieš išvyką į Širvintas buvo užsitikrinusios pirmą vietą Pietų-rytų regione, tuo metu MFK „Žalgiris“ dar turėjo galimybę turnyrinėje lentelėje pakilti iš ketvirtos vietos.

Pirmame rate LEU stadione MFA „Žalgiris B“-MRU savo varžoves įveikė rezultatu 8:0, bet šį kartą kova buvo daug atkaklesnė. Pirmoje rungtynių dalyje varžovės žaidė labai energingai, spaudė žalgirietes net ir jų aikštės pusėje ir neleido perimti kamuolio kontrolės. Nors 17 min. MFA „Žalgiris B“-MRU komanda išsiveržė į priekį po varžovių žaidėjo J. Melaikytės į savus vartus pelnyto įvarčio, bet jau po minutės žalgiriečių vartus saugojusi Ineta Šukštulytė buvo priversta traukti kamuolį iš tinklo po Alinos Neznanovos tikslaus smūgio.

Vis dėlto, gausiomis klaidomis ir techniniu broku pasižymėjęs pirmasis kėlinys nepalaužė žalgiriečių. Po pertraukos MFA „Žalgiris B“-MRU perėmė iniciatyvą, pradėjo dažniau lankytis prie varžovių vartų ir baigiantis rungtynėms įtvirtino savo pranašumą trimis įvarčiais. 73 min. MFA „Žalgiris B“-MRU į priekį išvedė 11 metrų baudos smūgį realizavusi K. Levčukaitė, o 77 ir 83 min. dviem įvarčiais pergalės pamatus sutvirtino E. Kaziul.

„Rungtynes pradėjome truputį išsiderinusios, trūko susikaupimo, o pirmas kėlinys buvo sunkiausias šį sezoną. Gerai, kad antrame kėlinyje ištaisėme klaidas, įvykdėme trenerio nurodymus ir iškovojome pergalę. Iš tiesų, galbūt kažkiek trūko motyvacijos, nes buvome užsitikrinusios pirmą vietą grupėje, kita vertus, tikrai nenorėjome pralaimėti, siekėme įrodyti, kad esame stipriausios ir taškų niekam nedaliname“, – po rungtynių teigė I. Šukštulytė.

10 pergalių iškovojusi ir 30 taškų surinkusi MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa užbaigė reguliarų sezoną pirmoje Pietų-rytų regiono vietoje. Tuo metu 9 rungtynes sužaidusios ir 15 taškų savo sąskaitoje turinčios su MFK „Žalgiris“ futbolininkės žengia ketvirtoje pozicijoje.

MFK „Žalgiris“ – MFA „Žalgiris B“-MRU 1:4 (1:1)

Įvarčiai: 18 min. A. Neznanova; 17 min. J. Melaikytė (į savus vartus), 73 min. K. Levčukaitė (11 m), 77 ir 83 min. E. Kaziul.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Ineta Šukštulytė, Dija Marija Laniauskaitė, Patricja Penkauskaitė, Emilija Kaziul, Kotryna Levčukaitė, Emilija Stefanovič (63 min. Paula Saulėnaitė), Gytė Ulenskaitė (21 min. Elinga Pampuškaitė), Mantė Alminaitė, Saulė Uždavinytė, Barbara Antonovič, , Irūna Blaškytė. Atsargoje: Austėja Petkevičiūtė, Agnė Juozulynaitė, Emilija Luščinskaja.