LMFA Pirmos lygos Pietų-Rytų grupės 5 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU penktadienį savo aikštėje net 16:0 (5:0) sutriuškino Alytaus SRC-MFK ekipą ir iškovojo penktą pergalę iš eilės. Nugalėtojoms net 6 įvarčius pelnė Ineta Šukštulytė, 4 pridėjo Kotryna Levčukaitė, po 2 kartus pasižymėjo Ugnė Slankauskaitė ir Barbara Antonovič, po 1 – Gytė Ulenskaitė ir Paula Saulėnaitė.

Po dviejų metų pertraukos į Pirmos lygos varžybas sugrįžusios alytiškės LEU stadione iš karto pateko po nugalėtojų titulą ginančių žalgiriečių presu. Nors pirmoje kėlinio dalyje MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkėms trūko tikslumo prie varžovių vartų, tačiau 13 min. G. Ulenskaitė įmušė pirmą įvartį, o 24 min. K. Levčukaitė padvigubino šeimininkių persvarą.

Alytaus komandos gynyba pradėjo byrėti pirmo kėlinio pabaigoje, kai vieną po kito įvarčius pelnė B. Antonovič, U. Slankauskaitė ir I. Šukštulytė. Antro kėlinio pradžioje Ineta pridėjo ir dar vieną įvartį, tad 47 min. MFA „Žalgiris B“-MRU pirmavo 6:0.

Net ir turėdamos solidžią persvarą žalgirietės nemažino spaudimo ir tęsė savo atakas. Nuo 61 iki 76 min. MFA „Žalgiris B“-MRU pelnė 5 įvarčius, o nuo 83 min. – pridėjo dar 5 tikslius smūgius. Paskutinį tašką rungtynėse 90 minutę antro kėlinio pradžioje vartininkę Augustiną Šalkauskaitę pakeitusi Paula Saulėnaitė.

Per 5 turus surinkusios 15 taškų žalgirietės LMFA Pirmos lygos Pietų-Rytų grupės pirmąjį ratą baigė pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausios persekiotojos – „Utenos Utenio“, FK „Vilnius B“ ir Vilniaus MFK „Žalgiris“ yra surinkusios po 9 taškus, Alytaus SRC-MFK sąskaitoje yra 3 taškai, o Širvintu SC komanda taškų neturi.

MFA „Žalgiris B“-MRU – Alytaus SRC-MFK 16:0 (5:0)

Įvarčiai: 13 min. G. Ulenskaitė, 24, 61, 65 ir 76 min. – K. Levčukaitė, 34 ir 87 min. – B. Antonovič, 38 ir 64min. – U. Slankauskaitė, 44, 47, 69, 83, 85 ir 89 min. – I. Šukštulytė, 90 min. P. Saulėnaitė.

Įspėjimas: 19 min. M. Alminaitė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Augustina Šalkauskaitė (46 min. Paula Saulėnaitė), Kotryna Maželytė, Judita Traubaitė, Irūna Blaškytė, Gytė Ulenskaitė, Mantė Alminaitė, Saulė Uždavinytė, Barbara Antonovič, Ugnė Slankauskaitė, Kotryna Levčukaitė, Ineta Šukštulytė. Atsargoje: Martyna Paplauskaitė, Emilija Luščinskaja, Elinga Pampuškaitė, Emilija Stefanovič, Agnė Juozulynaitė, Karolina Jasaitytė.