Pirmoji pažintis su Vilniaus vicemere, kuri neabejinga moterų futbolui: Moterų futbolo akademija „Žalgiris“ – neabejotinai stipriausia Vilniaus miesto moterų futbolo komanda.

Reprezentacinei MFA „Žalgiris-MRU“ ekipai išsikėlus ambicingą tikslą – pagaliau išstumti iš šalies moterų futbolo viršūnės Šiaulių komandą ir tapti šalies čempione, būtinos darnios visų suinteresuotų pusių pastangos.

Apie naujas bendradarbiavimo galimybes su sporto kuruojančia sostinės savivaldybės vicemere Donalda Meiželyte susitikęs MFA „Žalgiris“ vadovas Saulius Mikoliūnas negailėjo gerų žodžių vienai iš miesto vadovių: „Iš vicemerės sulaukiau tikrai nuoširdaus domėjimosi situacija, kalbėjomės ne tik apie pagrindinės komandos ambicijas, bet ir apie jaunosios kartos ugdymą, norą bei galimybes kuo daugiau mergaičių įtraukti į aktyvesnį gyvenimą, treniruotes, o jau po to jas mėginti vesti profesionalių futbolininkių keliu. Miestas mato mūsų potencialą, dar sykį išgirdo apie rūpesčius bei poreikius, todėl tikrai tikimės, kad pozityvus ir šiltas pokalbis su vicemere taps naujo kur kas aktyvesnio bendradarbiavimo startu – ir garsinant Vilnių, ir dirbant su jaunąja karta, ir siekiant sportinių pergalių“.

Tuo tarpu, MFA “Žalgirio” jaunimas sieks įrodyti savo pajėgumą principinėje dvikovoje šį Sekmadienį, Senvagės stadione su FK Žalgirio komanda, 16:30. Panašiu metu vyks ir moterų A lygos rungtynės Širvintose tarp FK Saned ir MFA Žalgirio-MRU. Rujngtynės bus transliuojamos FIFA + kanale.