Šiandien LMFA Moterų I lygos 5 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU komanda LEU stadione priims Nemenčinės MFK ekipą.

Pirmą sezoną I lygos varžybose dalyvaujanti Nemenčinės moterų futbolo komanda per 3 žaistas rungtynes surinko 3 taškus ir Pietų/Rytų regione užima 5 vietą (tarp 7 dalyvių). Žalgiriečių varžovės pirmenybėse debiutavo pralaimėjimu 3:8 Vilkaviškio „Šešupės“ komandai, vėliau po atkaklios kovos 1:2 turėjo pripažinti MFK „Žalgiris“-Širvintų Sporto Centro komandos pranašumą. Vis dėlto, paskutiniame ture Nemenčinės futbolininkės 3:2 įveikė Švenčionių SC – „Utenio“ ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius taškus.

Per trejas žaistas rungtynes Nemenčinės MFK ekipa pelnė 7 įvarčius, o iš savo vartų tinklo kamuolį traukė 12 kartų. Rezultatyviausia viešnių komandos žaidėja – net 5 iš 7 komandos įvarčių įmušusi 21 metų futbolininkė Emilija Kaziul.

Tuo metu nugalėtojų titulą ginanti MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa I lygos Pietų/Rytų regiono varžybose laimėjo visas ketverias rungtynes ir surinkusi 12 taškų žengia pirmoje pozicijoje. Žalgirietės čempionate startavo įspūdingomis pergalėmis: 18:0 sutriuškino Švenčionių SC – „Utenio“ ekipą ir 11:0 – Ukmergės SC – „Ukmergė“ komandą. Po to „Žalgirio“ dublerės 5:2 įveikė FK „Vilnius“ dublerinę komandą, o paskutinėse rungtynėse 5:1 nugalėjo „Šešupę“.

Iš viso per ketverias rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU žaidėjos pelnė 39 įvarčius ir pagal šį rodilkį lenkia visas I lygos komandas. Rezultatyviausiai žalgiriečių gretose žaidžianti Erika Šupelytė su 14 pelnytų įvarčių pirmauja ir I lygos snaiperių rikiuotėje. 8 kartus pasižymėjo Adrija Skudutytė, 5 įvarčiai – paskutinėse rungtynėse su „Šešupe“ hettriką atlikusios Karolinos Jasaitytės sąskaitoje.

Primename, kad šiais metais LMFA I lygoje žaidžia net 13 komandų: 7 komandos Pietų/Rytų grupėje ir 6 komandos Šiaurės/Vakarų grupėje. Pirmame etape komandos grupėse sužais du ratus, o vėliau po 4 komandas iš kiekvienos grupės varžysis atrintamųjų varžybų principu dėl prizinių vietų.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir Nemenčinės MFK dvikova LEU stadione šiandien prasidės 18.30 val.