Po vasaros pertraukos pirmosios į kovų arenas grįžta LMFA I lygos nugalėtojų titulą ginančios MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės. Iš 11 turo atkeltose rungtynėse žalgirietės ketvirtadienį Vilniaus LEU stadione susitiks su Vilkaviškio FK „Šešupė“ komanda.

Pirmame čempionato rate įvykusi „Žalgiris B“-MRU ir FK „Šešupė“ akistata baigėsi žalgiriečių pergale 5:1. Nugalėtojoms net 3 įvarčius pelnė gynėja Karolina Jasaitytė, du pridėjo rezultatyviausia pirmenybių žaidėjas Erika Šupelytė. Viešnioms iš Vilkaviškio garbės įvartį pelnė šį sezoną su MFA „Žalgiris“ komanda Merginų Elitinėje (U15) lygoje žaidusi Ieva Žakelytė.

Šį sezoną visas 6 rungtynes laimėjusi ir 18 taškų surinkusi „Žalgiris B“-MRU komanda LMFA I lygoje užima pirmą vietą. Tuo metu dvi pergales iškovojusi ir keturias nesėkmes patyrusi FK „Šešupė“ su 6 taškais žengia 5-oje pozicijoje. Žalgirietės per šešerias žaistas rungtynes pelnė jau 58, o praleido tik 3 įvarčius. Rezultatyviausiai komandoje rungtyniauja 21 įvartį įmušusi E. Šupelytė, 8 kartus pasižymėjo Adrija Skudutytė, 6 – K. Jasaitytė.

Vilkaviškio komanda, kurios gretose šį sezoną patirties semiasi ne viena „Žalgirio“ sistemos auklėtinė, pirmame I lygos rate pelnė 14, o praleido 20 įvarčių. Rezultatyviausiai žaidė 5 įvarčius įmušusi Dovilė Dockaitė, 3 įvarčius pridėjo Adrija Masteikatė. Beje, D. Dockaitė liepą nutraukė bendradarbiavimą su Šiaulių „Gintra-Universitetas“ ekipa ir papildė MFA „Žalgiris“-MRU komandos gretas. Tiesa, pasak žalgiriečių vyriausiojo trenerio Karolio Jasaičio, 17-metė futbolininkės I lygos čempionate ir toliau gins „Šešupės“ ekipos garbę.

Dovilė jau treniruojasi su MFA „Žalgiris“-MRU komanda, bet ji su žalgirietėmis žais tik A lygoje, o I lygoje padės Vilkaviškio komandai. Mūsų „Žalgiris B“ ekipa antrą sezono dalį pasitinka nepasikeitusi, tokie patys išlieka ir tikslai – apginti I lygos nugalėtojų titulą. Kol kas čempionate žengiame be klaidų, tačiau svarbiausios kovos prasidės pasibaigus antram varžybų ratui, kai teks susitikti atkrintamosiose su Šiaurės-Vakarų grupės komandomis“, – teigė K. Jasaitis.

„Žalgiris B“-MRU ir FK „Šešupė“ rungtynės ketvirtadienį LEU stadione prasidės 17 val.