Vasario 10 dieną finišavusiame Lietuvos moterų futsal čempionate Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda bronzinėje dvikovoje 6:2 įveikė FK „Vilkija“ ekipą ir antrus metus iš eilės sezoną baigė su bronziniais apdovanojimais. Prieš metus žalgirietės futsal čempionato prizininkėmis tapo taip pat paskutinėse rungtynėse 6:1 įveikusios varžoves iš Vilkijos.

Trečią sezoną su MFA „Žalgiris“-MRU komanda dirbęs vyriausias treneris Donatas Gražulis teigė, kad raktu į bronzinę pergalę tapo futbolininkių susitelkimas ir ramybė. „Prašėme, kad jos paleistų tą jaudulį, žaistų veržliau, nebijotų rizikuoti. Nes iš pradžių jautėsi šioks toks susikaustymas, baimė praleisti įvartį, o tai savo ruožtu ne varžė žaidimą atakoje, bet ir lėmė, sakyčiau, kuriozinius įvarčius į savus vartus. Bet galiausiai merginos suprato, kad reikia eiti į priekį, tikėti savimi, o futbole šie aspektai turi labai didelę reikšmę ir veda į pergalę“, – konstatavo D. Gražulis.

Tuo metu MFA „Žalgiris“-MRU kapitonė Barbara Antonovič teigė, kad šiais metais tikslai buvo didesni. „Iš tiesų net šiek tiek keista, kad mus ta trečia vieta vis pasiveja. Iš tikrųjų prieš čempionatą tikėjomės daugiau, norėjome kovoti dėl pirmos vietos. Tad truputį liūdna, kad pusfinalyje paleidome savo progą, bet džiugu, kad laimėjome paskutines rungtynes ir parodėme, kad esame geresnės už varžoves“, – teigė B. Antonovič, kuriai atiteko ne tik bronzos medalis, bet ir geriausios čempionato gynėjos titulas.

2023-2024 metų Lietuvos salės futbolo čempionate žalgirietės sužaidė penkerias rungtynes, iškovojo ketverias pergales, o vienintelę nesėkmę patyrė pusfinalyje, kai savo aikštėje 2:8 nusileido FA „Šiauliai“ futbolininkėms.

Pietų-Rytų pogrupyje žaidusi MFA „Žalgiris“-MRU 8:1 nugalėjo Marijampolės FC ekipą, po 10:3 įveikė FK „Vilkija“, 11:1 – „Marijampolė City“ ir 3:2 – FK „Jonava“ komandas. Rungtynės su Tauragės SC-MFK ekipa neįvyko dėl varžovių gretas išretinusių ligų. Iš viso žalgirietės per šešias žaistas rungtynes pelnė 40 įvarčių, o iš savų vartų kamuolį traukė 17 kartų. Rezultatyviausia komandos žaidėja tapusi Karilė Liužinaitė įmušė 7 įvarčius, 6 kartus pasižymėjo Gabija Valiukevičiūtė, 5 įvarčius pelnė tik pirmame varžybų etape žaidusi Maya Musaskaya.

Lietuvos moterų futsal čempionato rikiuotėje pirmą vietą užėmė FA „Šiauliai“ ekipa, finale 5:3 įveikusi nugalėtojų titulą gynusias Gargždų „Bangos“ futbolininkes. Šalies futsal čempionate taip pat dalyvavo FK „Jonava“, Šiaulių „Gintra-ŠSG“, Marijampolės FC, „Marijampolė City“, Tauragės SC-MFK, Šiaulių „Mamukai“, Joniškios „Saned“ ir Plungės „Babrungas“.