Puikia septynių nepralaimėtų rungtynių serija Lietuvos moterų A lygos čempionate startavusi MFA „Žalgiris“-MRU ekipa praėjusiame ture savo aikštėje 2:3 turėjo pripažinti Šiaulių „Gintros“ pranašumą. Po šešių iš eilės laimėtų rungtynių pirmą nesėkmę patyrusios žalgirietės į pergalių kelią sugrįžti galimybę turės jau šį trečiadienį. 18.30 val. LEU stadione vyksiančiose iš 14 turo atkeltose rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU susitiks su Gargždų „Banga“.

Praėjusiame sezone A lygoje paskutinę vietą užėmusios gargždiškės šiais metais čempionate startavo galinga keturių pergalių salve ir kurį laiką pirmavo čempionate, bet po to sėkmė nusisuko ir į Vilnių „Banga“ atsiveža keturių pralaimėjimų seriją. A lygos 6-ame ture gargždiškės 0:3 nusileido Šiaulių „Gintrai“, vėliau 1:4 pralaimėjo MFA „Žalgiris“-MRU ekipai, 0:2 turėjo pripažinti FK „Vilnius“ pranašumą, o paskutinėse rungtynėse 1:2 nusileido ir Kauno rajono „Hegelmann“ ekipai.

Paskutinėse rungtynėse Gargždų ekipai vienintelį įvartį pelnė Lijana Gedminaitė. Tai buvo jau 4-as šios 24-erių metų puolėjos įvartis čempionate ir ji yra rezultatyviausia „Bangos“ žaidėja. Po 3 kartus pasižymėjo Austė Bernotaitė ir Vitalija Žatkina. Tiesa, pastaroji futbolininkė dėl traumos praleido pastarąsias trejas komandos rungtynes.

12 taškų per aštuonerias žaistas surinkusi „Banga“ čempionate užima ketvirtą vietą, tuo metu 19 taškų savo sąskaitoje turinti MFA „Žalgiris“-MRU komanda žengia pirmoje pozicijoje. Antroje vis dar rikiuojasi 17 taškų per septynerias rungtynes pelniusi Šiaulių „Gintra“.

„Pralaimėjimas „Gintrai“ tikrai nuliūdino, nes buvo gan apylygės rungtynės, mes du kartus pirmavome, bet persvaros neišlaikėme. Labai apmaudu, kad tas trečias įvartis krito pačioje rungtynių pabaigoje, varžovės mus nubaudė už aplaidžią gynybą po standartinės situacijos. Turime pasimokyti iš savo klaidų, susikaupti ir kitose rungtynėse sieksime sugrįžti į pergalių kelią“, – pažadėjo MFA „Žalgiris“-MRU vyr. treneris Vytautas Lukša.

Dvikovoje su „Gintra“ du įvarčius pelniusi Ana Cheminava su 9 tiksliais smūgiais tapo rezultatyviausia MFA „Žalgiris“-MRU žaidėja. 7 kartus šį sezoną pasižymėjo Luise Yog Atouth, 5 – puolėja Rachel Emily Hawkins. Futbolininkė iš Kanados du įvarčius įmušė pirmojo rato rungtynėse su Gargždų „Banga“, kurias žalgirietės svečiuose laimėjo 4:1.

„Tikiu, kad mums užteks laiko atsigauti psichologiškai ir fiziškai, tad trečiadienį merginos bus pasirengusios kovai. Dėl rungtynėse su „Gintra“ gautos raudonos kortelės padėti negalės komandos kapitonė Laura Ruzgutė, tačiau šią netektį turės kompensuoti kitos žaidėjos. Žinome, kad „Banga“ šiuo metu išgyvena sunkų etapą, tačiau gargždiškės kiekvienose rungtynėse kaunasi iš visų jėgų ir niekam taškų lengvai nedalina. Neabejoju, kad mūsų laukia sunkios ir kietos rungtynės, tačiau tikiu, kad turėsime pakankamai noro ir jėgų grumtis dėl pergalės“, – teigė V. Lukša.

MFA „Žalgiris“-MRU ir Gargždų „Bangos“ dvikova LEU stadione trečiadienį prasidės 18.30 val.