MFA „Žalgirio-MRU“ vyriausiasis treneris Karolis Jasaitis per praėjusius metus tikrai turėjo kuo pasidžiaugti. Iš pradžių, jis su merginomis triumfavo salės futbolo čempionate, vėliau šalies pirmoje lygoje, Elitinėje lygoje su dviem grupėmis įpusėjus čempionatui tvirtai pirmauja, o su pagrindine komanda pirmąsyk klubo istorijoje iškovojo A lygos sidabro apdovanojimus.

Turbūt, klausimų nekyla, kodėl šį trenerį matome pretendentu į geriausią „moterų futbolo trenerio“ kategorijoje.

„Manau, kad tai ne tik mano, bet viso trenerių kolektyvo įvertinimas. Aišku, malonu, kad esu pastebėtas, tačiau nesu emocionalus, todėl į šį faktą sureagavau ramiai. Pasakysiu dar – asmeninis titulas absoliučiai nieko nereikštų, nes žymiai svarbesnis kriterijus yra komandos rezultatai ir mano paties, kaip trenerio, tobulėjimas“, – sakė K.Jasaitis.

Baigęs futbolininko karjerą, dabartinis MFA „Žalgirio-MRU“ vedlys net neįsivaizdavo, kad gali tapti merginų treneriu. Gal ir nebūtų tapęs, jei ne jo dukra Karolina, kuri, kaip ir kadaise tėtis, siekia futbolininkės karjeros.

„Nemanau, kad reikia skirstyti, vaikinai ar merginos. Trenerio viena pagrindinių užduočių – rasti ryšį su žaidėjų ir pasitikėti vienas kitu. Norint pasiekti rezultatą, komandoje privalo būti geras mikroklimatas, komandos draugai ar draugės privalo išlikti draugiški ir gerbti vieni kitus. „Žalgiryje-MRU“ šių nuostatų laikomės. Aš esu atsakingas ne už vieną komandą, todėl buvo nelengva. Tada prie klubo prisijungė Vytautas Lukša. Labai džiaugiuosi šiuo sprendimu, nes dviese dirbti žymiai lengviau. Klubo vadovybė irgi sunkiai dirbo, pasiekė susitarimus su žaidėjomis, kurių norėjome. Taip pat norėčiau padėkoti visoms komandos žaidėjoms, nes be jų niekada tokių rezultatų pasiekę nebūtume“, – pergalių komponentus vardino K.Jasaitis.

Kalbėdamas apie ateitį, MFA „Žalgirio-MRU“ strategas pažymėjo, kad ir toliau stengsis pasinaudoti koziriais – augančia patirtimi ir gera komanda, o tai turėtų nuvesti prie 2020 – ųjų rezultatų pakartojimo bei sėkmingo žaidimo Baltijos lygoje.

Atiduoti savo balsą už geriausiuosius dar galite iki pat vasario 1 dienos.

ATIDUOK SAVO BALSĄ DABAR 

 

Straipsnio autorius: sportas.lt