LMFA I lygos 11 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU komanda antradienį LEU stadione susitiks su FK „Vilkija“ ekipa. Abiem komandom tai bus paskutinės reguliaraus sezono rungtynės, o tuo pačiu – ir pirmoji tarpusavio akistata I lygoje.

25 taškus per devynerias rungtynes surinkusi MFA „Žalgiris B“-MRU I lygoje jau užsitikrino pirmą vietą, o 15 taškų turinti Vilkijos komanda žengia šeštoje pozicijoje.

Žalgiriečių varžovės paskutinėse žaistose rungtynėse rugsėjo 8 d. svečiuose 0:1 nusileido „Vilnius B“ ekipai, o iš viso čempionate iškovojo 5 pergales ir patyrė 4 nesėkmes. „Vilkija“ šį sezoną pelnė 28 įvarčius, o praleido – 15. Rezultatyviausiai komandoje žaidžia 10 įvarčių įmušusi Gabija Malakauskaitė, 8 kartus pasižymėjo Evelina Ščerbavičiūtė, 6 – Kamilė Vaitkevičiūtė.

MFA „Žalgiris B“-MRU rugpjūčio 31 d. išvykoje 5:2 nugalėjo Ukmergės „SC-Ukmergė“ ekipą ir iškovojo aštuntą pergalę. LMFA I lygoje pirmaujančios žalgirietės per devynerias rungtynes pelnė 35 įvarčius, o varžovėms pasižymėti leido tik 6 kartus. 5 įvarčius pelniusi Barbara Antonovič yra rezultatyviausia MFA „Žalgiris B“-MRU gretose, po 4 įvarčius įmušė Ugnė Slankauskaitė, Elinga Pampuškaitė ir Ineta Šukštulytė.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir FK „Vilkija“ susitikimas rugsėjo 12 d. LEU stadione prasidės 17 val.