Vilniaus MFA „Žalgirio – MRU“ auklėtinės Ugnė Slankauskaitė ir Žemyna Lekavičiūtė Baltijos taurės turnyre mušė įvarčius U-17 ir U-15 rinktinėms, tačiau to buvo maža, kad lietuvės iškovotų bent tašką ir užimtų aukštesnes nei trečioji vieta.

U-17 komanda 1:4 nusileido estėms ir 1:5 – latvėms, U-15 merginos 1:2 apmaudžiai nusileido Estijai ir 0:3 – Latvijai. Verta pažymėti, kad ir tokiu neigiamu pasibaigusiose rungtynėse lietuvės žaidimu nenusileido varžovėms, tačiau rungtynių pabaigoje užsidirbo vienuolikos metrų baudinį, varžovės išsiveržė į priekį ir netrukus įmušė dar du įvarčius.

„Varžovės už mus buvo fiziškai stipresnės, be to, galvoju, kad mums pritrūko laiko susižaidimui. Latvės techniškai už mus nebuvo nei kiek stipresnės, o su estėmis visas rungtynes vyko lygi kova, tačiau dvi šiurkščios klaidos gynyboje lėmė nesėkmę. Savo pasirodymą vertinu vidutiniškai. Jaučiu, kad pritrūko fizinio pasirengimo. Atrodo, kad techniškai tobulėju, bet norėtųsi įgauti dar daugiau fizinės jėgos. Grįžtant prie rinktinės, jei kitąmet turėsime ilgesnį treniruočių ciklą, neabejoju, kad pasirodysime geriau“, – kalbėjo keturiolikmetė Ž.Lekavičiūtė, kurį šalies pirmoje lygoje debiutavo dar prieš ketverius metus.

Ž.Lekavičiūtė buvo viena iš septynių žalgiriečių atstovavusių U-15 rinktinei. Kartu su ja Birštone žaidė: Martyna Paplauskaitė, Gytė Ulenskaitė, Gabrielė Platovaitė, Austėja Petkevičiūtė, Kotryna Maželytė, Greta Jarošavičiūtė.

U-17 merginų rinktinėje žalgiriečių taip pat netrūko. Be abu įvarčius pelniusios U.Slankauskaitės, į komandą buvo iškviestos: Karolina Jasaitytė, Agnė Juozulynaitė.

„Mums pritrūko ir bendrų treniruočių, ir susižaidimo, ir sėkmės. Pirmose rungtynėse su Estija praleidome du greitus įvarčius, o tai išderino visą komandą. Su Latvija rungtynes pradėjome su didesniu pasitikėjimu ir užsivedimu, tačiau šiurkščios klaidos besiginant leido latvėms išsiveržti į priekį ir laimėti. Tai, kad mūsų žalgiriečių rinktinėje buvo daug, be abejo, dėl susižaidimo yra gerai. Mes kartu treniruojamės kiekvieną dieną, praleidžiame daug laiko kartu, o tas aikštėje kuo geriausiai atsispindi. Aišku, kad būtų geresni rezultatai, privalome daug ir sunkiai dirbti. Tik tuomet galėsime išspausti maksimumą“, – pasakojo U.Slankauskaitė.

Tiek U-15, tiek U-17 rinktinių žalgirietės sudaro pirmoje lygoje žaidžiančios ir pirmaujančios B komandos pagrindą. MFA „Žalgiris B – MRU“ antrajame pagal stiprumą Lietuvos divizione per aštuonerias rungtynes dar neprarado nei vieno taško.

 

Visą straipsnį galite rasti: sportas.lt