Merginų Elitinės Lygos (MEL) U17 čempionato 7 ture MFA „Žalgiris“-MRU BFA arenoje sekmadienį net 9:0 (6:0) sutriuškino FA „Panevėžys-PRSSG“ futbolininkes.

Jau 3 minutę Patricja Penkauskaitė pasiuntė kamuolį į viešnių vartus, o iš viso šiose rungtynėse ji pasižymėjo trimis tiksliais smūgiais. Po įvartį pridėjo Milda Ivanciūtė, Aivė Andriuškevičiūtė, Radvilė Kelečiūtė, Laura Grucytė, Elena Ostrauskaitė ir net vartininkė Ieva Kaminskaitė. Visus įvarčius aikštėje dominavusios žalgirietės įmušė per pirmas 65 rungtynių minutes.

Per penkerias rungtynes 12 taškų surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda MEL U17 čempionate dalinasi pirma vieta su tiek pat taškų turinčia Gargždų „Banga“.

Po 9 taškus savo sąskaitose turi Vilniaus MFK „Žalgiris“ ekipa ir „Babrungas“. Tiesa, Plungės komanda jau spėjo sužaisti šešerias rungtynes, o vilnietės – vos ketverias. 5 taškus po penkerių mačų turinčios panevėžietės žengia penktoje vietoje.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU spalio 29 su Vilniaus MFA „Bitės“ ekipa. Pastaroji per ketverias rungtynes surinko 4 taškus ir užima šeštą vietą.

MFA „Žalgiris“-MRU – FA „Panevėžys-PRSSG“ 9:0 (6:0)

Įvarčiai: 3, 45 ir 49 min. P. Penkauskaitė, 7 min. L. Grucytė, 20 min. M. Ivanciūtė, 24 min. R. Kelečiūtė, 40 min. E. Ostrauskaitė, 47 min. A. Andriuškevičiūtė, 65 min. I. Kaminskaitė.

Įspėjimai: 44 min. P. Sosna.

MFA „Žalgiris“-MRU: Ieva Kaminskaitė, Milda Ivanciūtė (66 min. Andrėja Jusiūtė), Patricija Sosna (46 min. Monika Suščinskytė), Elena Ostrauskaitė (60 min. Viltė Bekionytė), Aivė Andriuškevičiūtė (60 min. Augustė Baltrušaitytė), Laura Grucytė (66 min. Ugnė Čiumbaraitė), Aušrinė Jankūnaitė (60 min. Vakarė Maknauskaitė), Patricja Penkauskaitė, Radvilė Kelečiūtė, Grytė Vaisbrodė, Glorija Rozenkovič. Atsargoje: Emilija Gerasimova .