Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komandą 2023–2024 metų sezono Lietuvos moterų salės futbolo čempionate startavo įtikinama pergale. Sekmadienį savo aikštėje žalgirietės 8:1 (4:1) nugalėjo Marijampolės FC ekipą.

Po du įvarčius nugalėtojoms pelnė Laura Ruzgutė ir Maya Musaskaya, po vieną pridėjo Barbara Antonovič, Augustė Andrijevskytė ir komandos debiutantės Vismantė Čereškaitė bei Alworonga Debora Luka.

Šiose rungtynėse ilgai laukti įvarčių nereikėjo: jau 2 min. L. Ruzgutė pasiuntė kamuolį į viešnių vartus, o 15 min. žalgirietės pirmavo 4:0. Nors baigiantis kėliniui Marijampolės futbolininkės sumažino atsilikimą iki trijų įvarčių, bet antrame kėlinyje MFA „Žalgiris“-MRU įmušė dar keturis įvarčius ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Smagu, kad pavyko įmušti patį pirmą įvartį, bet svarbiausia, kad čempionatą pradėjome užtikrinta pergale. Rungtynės nebuvo įtemptos, visgi žaidėme prieš labai jaunas varžoves, tačiau jos vis tiek stengėsi kibiai gintis, o atakuodamos atliko daug stiprių tolimų smūgių, bet mūsų vartininkės puikiai pasidarbavo, – pastebėjo L. Ruzgutė. – Mes atsakingai ruošėmės čempionato startui, o dabar turėjome galimybę rungtynių sąlygomis išbandyti tai, ką atliekame treniruočių metu. Šį sezoną turime vieną tikslą – susigrąžinti čempionių titulą, dėl to kryptingai dirbame treniruotėse. Bet taip pat suprantame, kad tai nėra lengva užduotis, nes kitose komandose gausu ilgą patirtį sukaupusių įvairaus amžiaus rinktinių žaidėjų. Bet nuo to čempionatas bus tik dar įdomesnis, o mes turėsime galimybę žaisti daugiau konkurencingų rungtynių bei augti kaip komandai.“

Kitose Pietų-Rytų regiono grupės komandų rungtynėse Tauragės SC-MFK 8:4 nugalėjo „Marijampolė City“ ekipą, o Vilkijos ir Jonavos futbolininkių akistata įvyks gruodžio 23 dieną.

Šiaurės-Vakarų regiono grupėje žais čempionių titulą ginanti Gargždų „Banga“, vicečempionė Šiaulių „Gintra“-ŠSG, FA „Šiauliai“, Plungės Babrungas, Joniškio „Saned“ ir Šiaulių FK „Mamukai“.

Dvi geriausiai regioninėse grupėse pasirodžiusios komandos pateks į pusfinalį, o likusios sužais dėl galutinių čempionato vietų vasario 3–4 dienomis.

Varžybas vainikuos finalo ketverto renginys, numatomas vasario 10-11 dienomis.