LMFA „Spark Energy“ A lygos 13-as turas nesėkmingai susiklostė MFA „Žalgiris“-MRU ekipai. Pirmo kėlinio pradžioje tris įvarčius praleidusios žalgirietės savo aikštėje 1:3 (1:3) nusileido Kauno raj. „Hegelmann“ ekipai. Vienintelį įvartį 40 minutę sostinės komandai pelnė 11 metrų baudos smūgį realizavusi Erika Šupelytė.

Šiose rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU gretose debiutavo dvi naujokės – žaidėja iš Serbijos Margita Vasovič ir futbolininkė iš Kongo Debora Stone Ngalula. Nuo pirmų minučių žaidė ir tik prieš trečią A lygos ratą prie komandos prisijungusios futbolininkės – Augustė Andrijevskytė, Anastasia Sivolobova ir Gifty Assifuah.

Nors rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo, tačiau įpusėjus kėliniui žalgirietės vieną po kito praleido tris įvarčius ir 21 minutę atsiliko 0:3. Per pirmas 15 minučių aikštėje vyko lygi kova, abi komandos bandė ieškoti laimės atakose, tačiau 16 minutę MFA „Žalgiris“-MRU gynėjos paliko be priežiūros baudos aikštelėje „Hegelmann“ puolėją Emą Kriaučiūnaitę ir pastaroji tiksliu smūgiu nuginklavo sostinės ekipos vartininkę Medą Šeškutę.

Atsakomojoje atakoje Laura Ruzgutė iš dešinio krašto perdavė kamuolį į varžovių baudos aikštelę, o savo oponentę suklaidinusi G. Assifuah smūgiavo iš kelių metrų, tačiau pataikė į virpstą.
Dar po kelių minučių arbitras Robertas Valikonis užfiksavo A. Sivolobovos žaidimą ranka MFA „Žalgiris“-MRU baudos aikštelėje, o Judita Sabatauskaitė nuo 11 metrų žymos pelnė antrą „Hegelmann“ įvartį. Nepraėjus minutei ta pati viešnių ekipos žaidėja baudos aikštelėje suklaidino keturias žalgirietes ir trečią kartą pasiuntė kamuolį į MFA „Žalgiris“-MRU vartus.

Po praleistų įvarčių sutrikusios žalgirietės į žaidimą grįžo tik baigiantis kėliniui, o 40 min. D. Ngalula prasiveržimą pražanga sustabdžiusi viešnių žaidėja suteikė galimybę E. Šupelytei smūgiu nuo 11 metrų žymos sušvelninti atsilikimą.

Antroje rungtynių dalyje MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės nuo pirmų minučių įsikūrė „Hegelmann“ aikštės pusėje ir netrukus E. Šupelytė turėjo puikią progą dar labiau sumažinti atsilikimą, bet po L. Ruzgutės perdavimo viena prieš varžovių vartininkę atsidūrusi žalgirietė smūgiavo virš vartų.
Išvengusios nemalonumų „Hegelmann“ futbolininkės didelėmis pajėgomis susitelkė savo aikštės pusėje ir uždarė visus kelius prie savų vartų. Žalgirietėms mėgino ieškoti laimės tolimais perdavimais, tačiau dažniausiai prie kamuolio suskubdavo „Hegelmann“ vartininkė Martyna Sventickaitė bei gynėjos.

Antroje rungtynių dalyje arčiausiai tikslo buvo žalgirietė A. Sivolobova, bet po jos smūgio kamuolys sudrebino skersinį.

89 min. puikią progą pasižymėti turėjo po keitimo aikštėje pasirodžiusi Ineta Šukštulytė, bet iš kelių metrų į vartus smūgiavusi žalgirietės pataikė į varžovių vartininkę.

Po nesėkmės 23 taškus turinti MFA „Žalgiris“-MRU ekipa A lygos turnyrinėje lentelėje dalinasi 2-3 vietas su tiek pat taškų turinčia FK „Vilnius“ komanda. Čempionate pirmauja 31 tašką surinkusi Šiaulių „Gintra“.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU žais rugsėjo 11 d., kai LEU stadione priims Gargždų „Bangos“ ekipą.

MFA „Žalgiris“-MRU – Kauno raj. „Hegelmann“ 1:3 (1:3).

Įvarčiai: 40 min. E. Šupelytė (11 m); 16 min. E. Kriaučiūnaitė, 20 ir 21 min. – J. Sabatauskaitė.

Įspėjimai: 19 min. A. Sivolobova.

MFA „Žalgiris“-MRU: Meda Šeškutė, Viktorija Čiapaitė, Karolina Jasaitytė, Augustė Andrijevskytė, Anastasia Sivolobova, Julliena Ramirez (69 min. Irūna Blaškytė), Laura Ruzgutė, Debora Ngalula (79 min. Karina Klevinskaitė), Margita Vasovič, Erika Šupelytė, Gifty Assifuah (69 min. Ineta Šukštulytė). Atsargoje: Dominyka Vaiginytė, Paulė Milkintytė, Gytė Ulenskaitė.