Šį sekmadienį LEU stadione dvi MFA „Žalgiris“-MRU komandos išmėgins jėgas su Gargždų „Bangos“ futbolininkėmis: moterų A lygos 21 turo rungtynėse susitiks pagrindinės sostinės ir Gargždų komandos, o po to į kovą stos Merginų Elitinės lygos (MEL) U17 divizione rungtyniaujančios ekipos.

A lygoje tai bus trečiasis MFA „Žalgiris“-MRU ir „Bangos“ susitikimas šį sezoną. Pirmame rate išvykoje žaidusios žalgirietės laimėjo 4:1, o antrame savo aikštėje šventė pergalę 4:0. Apskritai, Lietuvos čempionate MFA „Žalgiris“-MRU varžoves iš Gargždų įveikė 11 kartų iš eilės, o paskutinį kartą tarpusavio dvikovose „Banga“ pergale džiaugėsi prieš trejus metus, 2020 m. rugsėjo 20 dieną.

Paskutinėse savo rungtynėse rugsėjo 10 d. „Banga“ svečiuose 0:3 nusileido FK „Vilnius“ ekipai, tuo metu MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės praėjusį trečiadienį LEU stadione tokiu pat rezultatu įveikė vilnietes. 22 taškus per 17 rungtynių surinkusi Gargždų ekipa A lygoje užima penktą vietą, savo ruožtu, 44 taškus (po 18 rungtynių) turinčios žalgirietės žengia pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje.

MFA „Žalgiris“-MRU ir Gargždų „Bangos“ dvikova LEU stadione sekmadienį prasidės 12.30 val.

Po pagrindinių komandų LEU stadione pasirodys MFA „Žalgiris“-MRU ir Gargždų „Bangos“ U17 ekipos. Praėjusiame MEL U17 sezone žalgirietės iškovojo auksą, o gargždiškės finišavo ketvirtoje vietoje.

Naują sezoną MFA „Žalgiris“-MRU pradėjo pralaimėjimu 2:3 MFK „Žalgiris“ ekipai, tuo metu „Banga“ išvykoje 2:1 nugalėjo MFA „Bitės“ futbolininkes. Žalgirietėms įvarčius pelnė Elena Ostrauskaitė ir Emilija Gerasimova, o Gargždų komandoje dviem tiksliais smūgiais pasižymėjo Smiltė Vaitkevičiūtė.

MEL U17 čempionato rungtynės sekmadienį LEU stadione prasidės 15 val.