„Spark Energy“ moterų futbolo A lygos čempionato 19 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU sekmadienį svečiuose susitiks su Gargždų „Bangos“ ekipa. Tai bus ketvirtasis komandų susitikimas šį sezoną ir priešpaskutinės čempionato rungtynės.

Dėl antros vietos čempionate kovojančios žalgirietės šį sezoną varžoves įveikė visus tris kartus: Gargžduose laimėjo 5:1, o Vilniuje šventė pergales 2:0 ir 5:0. Pastarosiose, rugsėjo 11 d. LEU stadione vykusiose rungtynėse nugalėtojoms du įvarčius pelnė puolėja iš Ganos Gifty Assifuah, po vieną pridėjo komandos kapitonė Laura Ruzgutė, Erika Šupelytė ir Margita Vasovič.

Pernai ketvirtą vietą pirmenybėse užėmusi „Banga“ šį sezoną žaidžia labai nesėkmingai. Gargždiškės per 18 rungtynių patyrė net 17 pralaimėjimų ir tik kartą sužaidė lygiosiomis. Jų sąskaitoje – vos 3 įmušti ir net 74 praleisti įvarčiai. Iš šeštos vietos jau nebepakilsianti „Banga“ paskutinėse rungtynėse 0:8 nusileido Šiaulių „Gintrai“. Tiesa, prieš tai gargždiškės lygiosiomis 1:1 sužaidė su Joniškio „Saned“ ir iškovojo pirmąjį tašką šį sezoną.

Tuo metu, trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje žengianti MFA „Žalgiris“-MRU ekipa per 18 rungtynių surinko 32 taškus. Žalgirietės pelnė 39 įvarčius, o praleido – 26. Paskutines rungtynes A lygoje MFA „Žalgiris“-MRU sužaidė praėjusį trečiadienį su „Gintra“. LFF stadione vykusias rungtynes 3:0 laimėjo čempionių titulą jau prieš kelis turus užsitikrinusios Šiaulių futbolininkės. Tiesa, prieš šias rungtynes žalgirietės net 7:0 sutriuškino Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą ir iškovojo stambiausią sezono pergalę.

MFA „Žalgiris“-MRU trenerio Vytauto Lukšos teigimu, nepaisant skirtingų pozicijų turnyrinėje lentelėje, lengvų rungtynių Gargžduose tikėtis neverta. „Žaisti su „Banga“ Gargžduose niekada nebūna lengva. Nors gargždiškės jau nepakils iš turnyrinės lentelės dugno, bet neabejoju, kad žaisdamos paskutines rungtynes savo žiūrovų akivaizdoje sieks žūtbūt iškovoti pergalę. Tad turime būti pasirengę kietai ir intensyviai kovai. Mūsų tikslas paprastas – parsivežti į Vilnių tris taškus ir paskutinėse A lygos rungtynėse kautis dėl sidabro medalių. Tikiu, kad futbolininkės viską puikiai supranta ir tikrai į aikštę žengs be menkiausio atsipalaidavimo“, – pareiškė V. Lukša.

Gargždų stadione vyksianti MFA „Žalgiris“-MRU ir Gargždų „Bangos“ dvikova sekmadienį prasidės 15.30 val.