LMFA Žiemos taurės turnyro 3 ture Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU šeštadienį sostinės Pilaitės manieže susitiks su Kauno rajono „Hegelmann“ komanda. Tiesa, žalgirietėms tai bus tik antros rungtynės turnyre, nes pirmojo turo dvikova su Šiaulių „Gintra“ neįvyko dėl MFA „Žalgiris“-MRU gretas išretinusio viruso protrūkio. Tuo metu „Hegelmann“ ekipa šeštadienį sužais trečiąsias savo rungtynes.

Pirmame ture vasario 11 dieną kaunietės Marijampolėje 4:0 įveikė FK „Vilnius“ futbolininkes, o antrame ture taip pat Marijampolėje 0:2 nusileido Šiaulių „Gintros“ komandai. Savo ruožtu, MFA „Žalgiris“-MRU vasario 26 d. sostinės Pilaitės manieže vykusiose rungtynėse 1:2 (0:0) turėjo pripažinti „Vilniaus“ pranašumą. Žalgirietės pirmavo po 65 min. pelnyto Luise Yog Atouth įvarčio, tačiau baigiantis rungtynėms varžovės pasinaudojo žalgiriečių klaidomis ir išplėšė pergalę.

Praėjusiame sezone Lietuvos moterų A lygoje debiutavusi „Hegelmann“ ekipa užėmė 4 vietą, o žalgirietės trečią kartą iš eilės finišavo 2-oje pozicijoje. Pernai tarpusavio akistatose dvi pergales iškovojo žalgirietes, kartą laimėjimu džiaugėsi „Hegelmann“ futbolininkės, o dar viena dvikova baigėsi lygiosiomis.

Prieš LMFA Žiemos taurės turnyrą Kauno rajono komanda sulaukė solidaus pastiprinimo, jos gretas papildė papildė penkios futbolininkės. Keturios iš jų – šiaulietės Vestina Neverdauskaitė, Simona Petravičienė, Rusnė Šešplaukytė ir Dovilė Gailevičiūtė persikėlė iš Joniškio „Saned“ klubo, o penktoji – Paulina Potapova į Kauną atvyko po pustrečių metų praleistų be futbolo. Iš Jonavos kilusi futbolininkė 2018-2020 metais rungtyniavo MFA „Žalgiris“ ekipoje, bet tada jos karjerą sustabdė sunki trauma. Beje, pirmose rungtynėse „Hegelmann“ gretose P. Potapova pelnė įvartį, po kartą pasižymėjo ir komandos senbuvės – Judita Sabatauskaitė, Milda Liužinaitė bei Karolina Zabolotnaja.

Naujų veidų netrūksta ir MFA „Žalgiris“-MRU ekipoje. Rungtynėse su „Vilniaus“ ekipa pirmą kartą žalią ir baltą aprangą vilkėjo kanadietė Rachel Hawkins bei futbolininkė iš Armėnijos Maya Musaskaya, taip pat po „Hegelmann“ gretose praleisto pusmečio į Vilnių sugrįžo Karilė Liužinaitė ir Ugnė Slankauskaitė. Dar didesnis būrys naujokių prie komandos prisijungs jau po Žiemos taurės turnyro, artėjant moterų A lygos sezono startui.

MFA „Žalgiris“-MRU ir FC „Hegelmann“ rungtynės šeštadienį Vilniaus Pilaitės futbolo manieže prasidės 17 val. Taip pat šeštadienį Marijampolėje į kovą stos „Gintros“ ir „Vilniaus“ futbolininkės.