Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU ekipa LMFA Žiemos taurės turnyro 2 turo rungtynėse šeštadienį Pilaitės manieže išmėgins jėgas su FK „Vilnius“ ekipa. Tiesa, žalgirietėms tai bus pirmosios rungtynės turnyre, nes vasario 12 dieną Marijampolėje turėjusi įvykti akistata su nugalėtojų titulą ginančia Šiaulių „Gintra“ paskutiniu momentu buvo atšaukta dėl MFA „Žalgiris“-MRU gretas išretinusio viruso.

Tuo metu „Vilniaus“ futbolininkės pirmose LMFA Žiemos taurės turnyro rungtynėse patyrė skaudžią nesėkmę. Vasario 11 dieną vilnietės Marijampolėje 0:4 (0:2) nusileido Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkėms. Pirmasis įvartis į „Vilniaus“ ekipos vartus krito po tikslaus Juditos Sabatauskaitės smūgio nuo 11 metrų žymos, vėliau įvarčiais pasižymėjo „Hegelmann“ futbolininkės Milda Liužinaitė, Karolina Zabolotnaja ir Paulina Potapova.

Praėjusiame sezone MFA „Žalgiris“-MRU ir „Vilnius“ susitiko bronzinėse Žiemos taurės turnyro rungtynėse. Tada Pilaitės manieže vykusioje dviejų sostinės moterų futbolo komandų dvikovoje žalgirietės 2:1 (1:1) įveikė FK „Vilnius“ futbolininkes. Žalgiriečių varžovės pirmavo po Viktorijos Magalinskajos įvarčio, bet dar pirmame kėlinyje Insa Fischer rezultatą išlygino, o po pertraukos Erika Šupelytė pelnė pergalingą įvartį.

Lietuvos moterų A lygos pirmenybėse pernai MFA „Žalgiris“-MRU užėmė antrą vietą, o „Vilnius“ finišavo trečioje pozicijoje. Tarpusavio rungtynėse dvi pergales iškovojo žalgirietės, vieną kartą laimėjimu džiaugėsi „Vilniaus“ futbolininkės, o ketvirtoji akistata baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Šį šeštadienį MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“ rungtynės Pilaitės manieže prasidės 15.15 val.