Sekmadienį „Spark Energy“ Lietuvos moterų futbolo A lygos 17 ture MFA „Žalgiris“-MRU trečią kartą šį sezoną išmėgins jėgas su Šiaulių „Gintra“.

Pirmos dvi žalgiriečių akistatos su daugkartinėmis šalies čempionėmis šiais metais baigėsi identiškais pralaimėjimais 0:3. Įdomu, kad tiek Šiauliuose, tiek ir Vilniuje visi įvarčiai buvo įmušti panašiu stiliumi: pirmas įvartis krisdavo po MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės smūgio į savus vartus, antras – nuo 11 metrų žymos, o trečias – po perdavimo nuo kampinio gairelės.

Praėjusiame ture MFA „Žalgiris“-MRU išvykoje 1:0 nugalėjo Joniškio „Saned“ ekipą ir su 29 taškais dalinasi 2-3 vietas su tiek pat taškų turinčia FK „Vilnius“ komanda. Savo ruožtu Šiaulių „Gintra“ 5:0 nugalėjo Kauno rajono „Hegelmann“ ir surinkusi 43 taškus užtikrintai žengia pirmoje A lygos turnyrinės lentelės pozicijoje.

53 įvarčius per 15 rungtynių pelniusioje Šiaulių komandoje rezultatyviausiai žaidžia po 9 įvarčius įmušusios puolėjos Vivian Ikechukwu ir Miracle Porter. Beje, ši 23 metų futbolininkė iš JAV prieš „Gintros“ prisijungė tik liepos mėnesį ir A lygoje sužaidė vos 5 rungtynes.

MFA „Žalgiris“-MRU treneris Vytautas Lukša prieš išvyką į Šiaulius teigė, kad teigiamą rezultatą pasiekti galima tik žaidžiant drąsiai ir pasitikint savimi. „Visi suprantame, kad „Gintra“ yra pajėgiausia Lietuvos moterų futbolo komanda, tačiau ir su šiaulietėmis galima kovoti. Svarbiausia – žaisti drąsiai, be baimės, tikint savimi ir komandos draugėmis. Visą savaitę kryptingai ruošėmės šioms rungtynėms, parengėme žaidimo planą, aptarėme jį su futbolininkėmis, reikia tik jį tinkamai įgyvendinti. Merginos nusiteikusios pozityviai, jei nekartosime klaidų – galėsime judėti į priekį ir siekti teigiamo rezultato“, – konstatavo V. Lukša.

MFA „Žalgiris“-MRU ir Šiaulių „Gintra“ rungtynės sekmadienį vyks Šiaulių miesto stadione, jų pradžia – 16 val.