Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU Baltijos moterų futbolo lygos (BWFL) čempionato 4 turo rungtynėse šeštadienį svečiuose 0:1 (0:0) nusileido Šiaulių „Gintros“ ekipai ir patyrė antrą nesėkmę. Vienintelį įvartį 55 min. pelnė buvusi žalgirietė Erika Šupelytė. Beje, nuo 75 minutės žalgirietės žaidė mažumoje, nes už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalinta gynėja May Musaskaya.

MFA „Žalgiris“-MRU startinėje sudėtyje rungtynes pradėjo vartininkė Meda Šeškutė, gynėjos Augustė Andrijevskytė, M. Musaskaya, Irūna Blaškytė ir Ineta Šukštulytė, saugės Ana Cheminava, Žemyna Lekavičiūtė, Aristelle Yog Atouth, Joy Bokiri ir iš FK „Vilnius“ ekipos perėjusi Mia Darden bei puolėja Gifty Assifuah.

Šiose rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU komandai padėti negalėjo legionierės Busra Taskin, Lyana Ghazaryan, Jullien Ramirez, Rachel Emily Hawkins, nebuvo ir kapitonės Lauros Ruzgutės, Karilės Liužinaitės bei Ugnės Slankauskaitės.

Dvikova su Lietuvos čempionėmis prasidėjo šeimininkių atakomis, tačiau pavojingų progų šiaulietės nesusikūrė, o žalgirietės apsigynusios stengėsi atsakyti kontratakomis. 11 min. kilo pirmasis pavojingas epizodas prie viešnių vartų, bet E. Šupelytės smūgis buvo per silpnas ir kamuolys atriedėjo į M. Šeškutės rankas. Netrukus kelis kartus grėsmingai žalgiriečių vartus atakavo Šiaulių komandos puolėja Juliet Sunday, savo ruožtu, prie varžovių vartų įtampą palaikė MFA „Žalgiris“-MRU puolėja G. Assifuah.

22 min. bene geriausią progą atidaryti įvarčių sąskaitą turėjo E. Šupelytė, bet M. Šeškutė išgelbėjo komandą. Tuoj pat tolimu smūgiu šeimininkių vartininkės budrumą patikrino J. Bokiri, bet Arianna Schroeder pirštų galiukais nukreipė kamuolį į kampinį.

Pirmame kėlinyje tęsėsi gan lygi kova, tačiau jau per pridėtą laiką M.Šeškutė dar kartą gelbėjo MFA „Žalgiris“-MRU komandą, atrėmusi J. Sunday smūgį nuo 11 metrų žymos.

Vis dėlto, 55 min. net ir puikiai šiose rungtynėse žaidusi Meda buvo bejėgė. L. Yog Atouth pažeidė taisykles baudos aikštelės prieigose, o E. Šupelytė stipriu ir tiksliu baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį žalgiriečių vartų kampą.

Nors per likusį laiką abiejų komandų futbolininkės turėjo ne vieną progą, tačiau tiek M. Šeškutė, tiek ir A. Schroeder sėkmingai saugojo savo vartus, tad „Gintra“ galiausiai šventė pergalę.

Žalgiriečių galimybes išvengti nesėkmės apsunkino ir 75 min. po pražangos aikštės viduryje antrą geltoną kortelę prieš save išvydusios M. Musaskayos pašalinimas.

Po laimėtų rungtynių 12 taškų surinkiusi „Gintra“ BWFL čempionate pavijo pirmoje vietoje žengusią Talino „Flora“ ekipą, o 6 taškus turinti MFA „Žalgiris“-MRU komanda užsitikrino trečią vietą. 6 taškus savo sąskaitoje turi Sako „Sporting“, po 1 – SFK „Riga“ ir „Metta“.

Kitas rungtynes BWFL pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU žais liepos liepos 26 d. svečiuose su SFK „Riga“ komanda.