LMFA I lygoje bus naujos nugalėtojos. Tai paaiškėjo po to, kai antrame atkrintamųjų varžybų etape nugalėtojų titulą gynusi MFA „Žalgiris B“-MRU penktadienį Širvintose 0:1 (0:0) nusileido Kauno rajono „Hegelmann B“ komandai. Vienintelį įvartį 75 min. pelnė varžovių puolėja Ieva Brinkytė.

2020 ir 2021 metais I lygoje triumfavusios žalgirietės iki šių rungtynių buvo iškovojusios 40 pergalių iš eilės, tačiau 41-oji dvikova buvo lemtinga. Atkakliose ir kovingose rungtynėse su Šiaurės-Vakarų grupėje antrą vietą užėmusiomis „Hegelmann B“ futbolininkėmis žalgirietės neišnaudojo turėtų progų, o vienintelė klaida prie savų vartų virto nesėkmę lėmusiu varžovių įvarčiu.

„Rungtynės buvo labai įtemptos, abi komandos buvo linkusios atakuoti, o mūsų pralaimėjimą nulėmė viena klaida gynyboje ir neišnaudotos progos prie varžovių vartų. Deja, pritrūko smūgių į varžovių vartus, taip pat ir streso įveikos gebėjimų“, – po rungtynių konstatavo MFA „Žalgiris B“-MRU kapitonė B. Antonovič.

Kitame LMFA I lygos pusfinalyje FK „Vilnius B“ 3:0 nugalėjo Utenos „Utenio“ ekipą.

MFA „Žalgiris B“-MRU sezoną antrame pagal pajėgumą šalies moterų futbolo divizione užbaigs rungtynėmis dėl bronzos su „Uteniu“, o finale pirmą kartą susitiks Kauno raj. „Hegelmann B“ ir „Vilnius B“ komandos.

STATISTIKA

MFA „Žalgiris B“-MRU – Kauno raj. FC „Hegelmann B“ 0:1 (0:0)

Įvartis: 75 min. I. Brinkytė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Ineta Šukštulytė, Dija Marija Laniauskaitė, Kotryna Levčukaitė (46 min. Patricja Penkauskaitė), Kotryna Maželytė, Karolina Jasaitytė (46 min. Mantė Alminaitė), Emilija Stefanovič (46 min. Paula Saulėnaitė), Saulė Uždavinytė, Agnė Juozulynaitė, Barbara Antonovič (77 min. Emilija Kaziul), Adrija Skudutytė, Irūna Blaškytė (54 min. Gytė Ulenskaitė). Atsargoje: Elinga Pampuškaitė, Žemyna Lekavičiūtė.