Merginų Elitinės Lygos (MEL) U17 ir U15 čempionatuose pergales iškovojo abi MFA „Žalgiris“-MRU komandos. MEL U17 čempionate žalgirietės penktadienį LEU stadione 7:0 (2:0) sutriuškino viešnias iš Plungės – FC „Babrungas“ futbolininkes, o MEL U15 pirmenybėse sekmadienį 6:0 (1:0) įveikė Kauno raj. „Hegelmann“ komanda.

MEL U17 čempionato rungtynėse nugalėtojoms 2 įvarčius pelnė Radvilė Kelečiūtė, po vieną pridėjo Aivė Andriuškevičiūtė, Patricja Penkauskaitė, Laura Grucytė, Elena Ostrauskaitė ir Augustė Baltrušaitytė, o MEL U15 dvikovoje po kartą pasižymėjo E. Ostrauskaitė, Andrėja Jusiūtė, Martyna Ogylbaitė, Monika Suščinskytė ir vartininkė Ieva Kaminskaitė. Dar vieną įvartį į savus vartus įmušė „Hegelmann“ komandos žaidėja Saulė Paulauskaitė.

Po šių pergalių MFA „Žalgiris“-MRU savo čempionatuose užima pirmas vietas. MEL U17 pirmenybėse dvi iš trejų rungtynių laimėjusios žalgirietės surinko 6 taškus, o MEL U15 čempionate sostinės futbolininkės laimėjo visas trejas žaistas rungtynes ir savo sąskaitoje turi 9 taškus.

Kitas rungtynes MEL U17 pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU žais spalio 8 d. išvykoje su Klaipėdos FM futbolininkėmis. Tuo metu MEL U15 čempionate žalgirietės rungtyniaus spalio 14 d., kai svečiuose išmėgins jėgas su Gargžų „Banga“.