Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda trečiadienį iš moterų A lygos 11-ojo turo atkeltose rungtynėse susitiko su FK „Vilnius“ ekipa. Atkaklus ir permainingas sostinės derbis LEU stadione baigėsi lygiosiomis 2:2(1:1). Žagiriečių gretose pasižymėjo Ana Cheminava ir Laura Ruzgutė, tuo metu vilnietėms po įvartį pelnė Irina Topol ir Mia Leneice Darden.

Antrasis MFA „Žalgiris“-MRU ir „Vilnius“ ekipų susitikimas A lygoje prasidėjo ne pačia smagiausia gaida. Jau 6 min. žalgiriečių gynėjos nesusitvarkė su tolimu varžovių perdavimu ir viena prieš Medą Šeškutė išbėgusi Irina Topol galva pasiuntė kamuolį į šeimininkių vartus.

Žalgirietėms prireikė laiko, kad atsigautų po netikėto įvarčio ir grįžtų įžaidimą. 19 min. po kampinio galva pavojingai smūgiavo Maya Musaskaya, bet viešnių vartininkė Aušra Klevečkaitė sugavo į vartus skriejusį kamuolį. Vis dėlto, dar po ketverių minučių net ir „Vilniaus“ vartų sargė buvo bejėgė. Puikią kontrataką surengusios žalgirietės keliais perdavimais perskrodė vilniečių gynybą, o puolimo smaigalyje atsidūrusi A. Cheminava tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Antroje pirmo kėlinio dalyje aikštėje vyravo gan atsargus futbolas, abiejų komandų žaidėjos apsikeitė tolimais, bet netiksliais smūgiais, o rezultatas nepakito. Tačiau antrame kėlinyje į aikštę sugrįžusios žalgirietės iš karto ėmėsi reikalo. 49 minutę baudos aikštelėje kelias varžoves suklaidinusi Luise Yog Atouth parideno kamuolį L. Ruzgutei, o pastaroji užtikrintai nukreipė jį į varžovių vartus.

Deja, persvėrusios rezultatą žalgirietės sumažino apsukas, o tuo pasinaudojusios vilnietės ėmė vis dažniau lankytis šeimininkių aikštės pusėje. Aktyviai puolime žaidusi M. Leneice Darden vertė klysti MFA „Žalgiris“-MRU gynėjas, o 77 min. suklaidinusi Augustę Andrijevskytę ir įsiveržusi į žalgiriečių baudos aikštelę rezultatyviausia „Vilniaus“ komandos žaidėja pelnė antrą įvartį ir išlygino rezultatą.

Baigiantis rungtynėms vėl aktyviau žaisti pradėjusios žalgirietės mėgino susigrąžinti iniciatyvą, tačiau nei kampiniai, nei baudos smūgiai tikslo nepasiekė, tad paskutinis arbitro Irmanto Kaprašovo švilpukas sostinės derbyje užfiksavo lygiąsias 2:2.

26 taškus per 11 rungtynių surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda A lygos turnyrinėje lentelėje pasivijo pirmoje vietoje žengiančią Šiaulių „Gintros“ ekipą, bet šiaulietės yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau. Rungtynes atsargoje dar turi ir 17 taškų surinkusi bei trečią vietą čempionate užimanti FK „Vilnius“ ekipa.

Kitas rungtynes moterų A lygoje MFA „Žalgiris“-MRU žais birželio 25 d. Pakruojyje su Joniškio „Saned“.

MFA „Žalgiris“-MRU – FK „Vilnius“ 2:2 (1:1)

Įvarčiai: 23 min. A. Cheminava, 49 min. L. Ruzgutė; 6 min. I. Topal, 77 min. M. L. Darden.

Įspėjimas: 58 min. U. Slankauskaitė.

MFA „Žalgiris“-MRU: Meda Šeškutė, Liana Ghazaryan, Maya Musaskaya, Busra Taskin, Irūna Blaškytė (65 min. Ineta Šukštulytė), Ugnė Slankauskaitė (78 min. Jullien Ramirez), Luise Yog Atouth, Karilė Liužinaitė (57 min. Žemyna Lekavičiūtė), Ana Cheminava. Atsargoje: Austėja Petkevičiūtė.