MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės iškovojo dar vieną – jau dešimtą iš eilės pergalę LMFA I lygos Pietų-Rytų regiono varžybose. Penktadienį žalgirietės 3:0 (0:0) įveikė FK „Vilnius B“ ekipą. Nugalėtojoms du įvarčius pelnė Erika Šupelytė, vieną pridėjo Dorotėja Aidukaitė.

Šį sezoną I lygos varžybose be kluptelėjimų žengiančios žalgirietės „Vilnius“ ekipos dublerių pasipriešinimą palaužė tik antroje rungtynių dalyje. Per pirmas 45 min. LEU stadione vyko atkakli kova, nors daugiau laiko su kamuoliu praleido MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės, tačiau prie savo vartų susitelkusios vilnietės patikimai darbavosi gynyboje ir neleido varžovėms susikurti progų.

Vis dėlto, antrame kėlinyje MFA „Žalgiris“-MRU ekipos dublerės sugebėjo pralaužti vilniečių gynybą. 60 ir 70 minutėmis tiksliais smūgiais pasižymėjo rezultatyviausia lygos žaidėja E. Šupelytė, o 89 min. dar vieną įvartį pridėjo D. Aidukaitė.

Iškovojusi 10 pergalę iš eilės MFA „Žalgiris B“-MRU užsitikrino pirmą vietą LMFA I lygos Pietų-Rytų zonos varžybose. 30 taškų surinkusios žalgirietės padidino savo pranašumą prieš antrą vietą užimančią „Vilnius B“ ekipą iki 12 taškų. Reguliariame sezone MFA „Žalgiris B“-MRU dar sužais dvi rungtynes, o „Vilnius B“ – keturias, tačiau vilnietės į pirmą vietą jau nebepakils, nes tarpusavio mačuose abi pergales iškovojo žalgirietės.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU žais rugsėjo 3 d. su MFK „Žalgiris“ – Širvintų SC komanda.