Rugsėjo 27 ir 29-ąją dienomis Lietuvoje startavo debiutiniai Lietuvos mergaičių iki 2009 m. gim. ir jaunesnių (WU-11) bei mergaičių iki 2007 m. gim. ir jaunesnių (WU-13) čempionatai!

Paraiškas dalyvauti į WU-11 pateikė 8 komandos, o WU-13 čempionatui – net 12 klubų ir akademijų iš visos Lietuvos.

Žalgiriečių jauniausioji komanda jau pasirodė dvejuose čempionato etapuose, kuriuose iškovojo 3 pergales, kartą sužaidė lygiosiomis ir kartą patyrė pralaimėjimą.

Tuo tarpu žalgiriečių WU-13 komanda, kurios pagrindą sudaro 2008-2009 gim. mergaitės kol kas žengia be pergalių. Mergaitės 2:2 su žaidė su Panevėžiu ir patyrė pralaimėjimus prieš MFK “Žalgirį” bei Ukmergės SC.

Pasak jaunųjų mergaičių trenerių Aistės Griciūtės ir Anos Cheminavos rezultatai nėra esminis dalykas: ,,svarbiausia yra tai, kaip mes atrodome aikštėje, kokį futbolą mes propaguojame, kokius uždavinius keliame ir kaip siekiame tikslų. Nors ne visų rungtynių rezultatai yra teigiami, tačiau atlikus rungtynių analizes, kalbant su žaidėjomis tiek individualiai, tiek išsakant pastebėjimus visai komandai, matome pokyčius, o su jais – kiekvienos rungtynės vis geresnės.” – mintimis dalinasi trenerė A. Griciūtė.

Sekantis mergaičių iki 2009 m. etapas vyks Rugsėjo 19 d. Gargžduose, o WU-13 komanda čempionatą pratęs Rugsėjo 26 d. Vilniuje, LEU stadione!