2021 metų Lietuvos moterų futbolo A lygai besiruošiantys klubai išmėgins jėgas tradiciniame LMFA Žiemos taurės turnyre, kuris startuos jau šį sekmadienį.

Turnyro rungtynės vyks sekmadieniais Kauno Žalgirio futbolo akademijos manieže (Jovarų g. 4). Siekiant varžybų dalyvių saugumo, jos vyks be žiūrovų, laikantis COVID-19 prevencijos protokolo.

A grupėje dėl vietos pusfinalyje kovos: Šiaulių FK „Gintra“, FK „Kauno Žalgiris“, FK „Banga“ ir FK „Vilnius“. Į B grupę pateko: MFA „Žalgiris“-MRU, FK „Utenos Utenis“, FK „Gintra“-Šiaulių SG ir „Kauno Žalgirio“ FA. Turnyras vyks trimis etapais, varžybų pradžia numatyta vasario 7-ąją, o pabaiga kovo 7-ąją. Visoms ekipoms šis turnyras taps pagrindiniu pasiruošimo etapu naujajam 2021 metų sezonui.

Praėjusių metų moterų A lygos vicečempionės Vilniaus MFA „Žalgirio“-MRU merginos pirmosios pradėjo pasiruošimo darbus naujam sezonui bei turnyre ruošiasi pristatyti naujokes, kurios turėtų dar labiau sustiprinti komandą.

„Manau mums, kaip ir visoms komandoms Žiemos taurės turnyras yra svarbus ruošiantis A lygos sezonui. Tai, tarytum, įvadas į nenuspėjamos A lygos pradžią. Iš pirmų rungtynių su jaunosiomis kaunietėmis tikimės pasisemti kaip įmanoma daugiau patirties. Tik sunkiu darbu ir nuoseklia žaidybine patirtimi aikštėje, jausimės laisvai ir galėsime atiduoti visą save“, – sakė MFA „Žalgiris“-MRU vartininkė Dominyka Vaiginytė.

Pirmajame ture žalgiriečių laukia akistata su „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos merginomis.

 

Pirmojo turo tvarkaraštis

  • 10:00 val. FK Kauno Žalgiris – FK Banga
  • 12:45 val. FK Vilnius – FK Gintra
  • 15:30 val. FK Utenos Utenis – FK Gintra-Šiaulių SG
  • 18:15 val. Kauno Žalgirio FA – MFA Žalgiris-MRU

 

Autorius – Aurimas Budraitis