LMFA I lygos 9 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU komanda ketvirtadienį Šventupėje susitiks su Ukmergės SC „Ukmergė“ ekipa.

22 taškus per aštuonerias rungtynes surinkusi MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa I lygoje užima pirmą vietą, o antroje rikiuojasi 19 taškų turinti, bet vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusi „SC-Ukmergė“ komanda. Tiek žalgirietės, tiek ir ukmergiškės šį sezoną pirmenybėse dar nepralaimėjo nei vienerių rungtynių, tik po kartą sužaidė lygiosiomis: MFA „Žalgiris B“-MRU taškus prarado 0:0 sužaidusios su FK „Vilnius B“, o SC „Ukmergė“ 4:4 baigė savo dvikovą su Šiaulių FA „Šiauliai-ŠSG“ ekipa.

Paskutinėse žaistose rungtynėse Ukmergės futbolininkės rugpjūčio 25 d. svečiuose 4:2 įveikė „Vilnius B“. Tris įvarčius nugalėtojoms pelnė puolėja Meida Proscevičiūtė, vieną pridėjo Simona Bagavičiūtė. Beje, šį sezoną Šiaulių „Gintros“ gretose rungtyniaujanti M. Proscevičiūtė yra ir rezultatyviausia Ukmergės ir viso čempionato žaidėja, o jos sąskaitoje – 12 iš 25 komandos įmuštų įvarčių.

MFA „Žalgiris B“-MRU rugpjūčio 25 d. savo aikštėje susitiko su MFK „Žalgiris“ ekipa ir varžoves įveikė rezultatu 4:1. Dviem taikliais smūgiais prie pergalės prisidėjo Ugnė Slankauskaitė, po vieną įvartį pelnė Irūna Blaškytė ir Elinga Pampuškaitė. U. Slankauskaitė ir E. Pampuškaitė yra rezultatyviausios MFA „Žalgiris B“-MRU žaidėjos, šį sezoną I lygoje pelniusios po 4 įvarčius. Iš viso sostinės ekipa per 8 rungtynes įmušė 30 įvarčių.

„Laukia svarbios rungtynės su pajėgiomis varžovėmis. Kaip ir visada, žaisime tik dėl pergalės, tačiau taip pat stengsimės laikytis savo žaidimo modelio ir nuosekliai tobulėti. Nebus lengva, bet merginos supranta mūsų tikslus ir atsakomybę prieš miestą bei gerbėjus“, – teigė MFA „Žalgiris B“-MRU vyr. treneris Bogdan Lukashenko.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir Ukmergės „SC-Ukmergė“ dvikova rugpjūčio 31 d. vyks Šventupės stadione. Rungtynių pradžia 18.30 val.