Nenumaldomai artėja naujasis futbolo sezonas, kuriame debiutuos ir naujoji Merginų Elitinė lyga iki 17 metų (2005 gim. ir jaunesnės). Į naująjį 11×11 formatą žengs ir 2007 m. ir jaunesnės futbolininkės, startuosiančios atnaujintoje Merginų Elitinėje Lygoje iki 15 metų. Be dviejų elitinių lygų vyks ir mergaičių jaunimo čempionatas, kuriame varžysis 2009 gim. m. ir jaunesnės.

Jaunimo čempionatai prasidės jau rugpjūčio 28-ąją (WU13), Šventupėje, o Rugsėjo 4-ąją nusimato ir MEL WU15 startas Vilniuje.

Be jaunųjų futbolininkių startų naujajame sezone į antrąją čempionato pusę įkopė LMFA Pirmos lygos komandos bei moterų A lyga.

Vilniaus miesto moterų futbolo akademija “Žalgiris” gali pasidžiaugti, jog kiekviename rengiamame čempionate turės žaliai baltą komandą, ginsiančią Vilniaus miesto vardą. Šis faktas liudija apie stipriausią moterų futbolo struktūra šalyje. Tokį pasisekimą ir komplektacijos gausą užtikrino kryptingas 8-erius metus trunkantis darbas.

Akademijoje ruošiamos jaunosios futbolininkės, ateityje ginsiančios Lietuvos rinktinės vardą. Ugdomi ir socialiniai ryšiai, lavinamas pasitikėjimas savimi, merginos pažindinamos su tikrosiomis vertybėmis.

MFA “Žalgiris” – MRU kviečia prisijungti jaunąsias futbolininkes į futbolo treniruotes. Priimamos mergaitės nuo 2017 m. gim.

#atrasksave futbole!

 

MFA “Žalgirio”-MRU komandos 2021-2022 m. sezone: