Moterų futbolo akademijos „Žalgiris“ komandos Lietuvos Elitinėje lygoje vėl iškovojo aukso medalius ir U15, ir U17 amžiaus grupėse.

Lietuvos čempionių titulas buvo apgintas, MFA „Žalgiris-MRU“ komandos vėl įrodė, kad jos yra pajėgiausios šalyje.

Atsiėmusi čempionių sezono pagrindines taures ir aukso medalius žalgiriečių trenerė Aistė Griciūtė apžvelgė sezoną: „Labai džiaugiuosi sėkminga jaunimo čempionatų pabaiga. Šiemet ruoštis sezonui ir dirbti buvo kur kas lengviau nei praeituose sezonuose. Merginų vidinė motyvacija sportuoti bei tobulėti kiekvienoje treniruotėje buvo labai ryški. Manau, jog žalgiriečių pastangos, noras ir pozityvas komandoje leido pasiekti aukščiausių rezultatų. Kita priežastis, kuri palengvino darbą, tai išsivysčiusi MFA „Žalgiris“ organizacijos struktūra. Geriausios jaunos žaidėjos pas mus turi galimybę sportuoti su aukštesnio lygio žaidėjomis, pavyzdžiui, moterų A lygos komanda, taip užtikrinamos geriausios individualaus tobulėjimo sąlygos. Tuo pačiu yra terpė ir jauniausioms akademijos auklėtinėms – U13 žaidėjoms – prisijungti prie U15 grupės: merginų augimas akivaizdus.

Ne paslaptis, jog turime žaidėjų, atvykusių iš kitų Lietuvos klubų, kur jų vaidmuo buvo kertinis tų komandų pasirodymuose. Laikui bėgant, žaidėjos pasirenka stipresnę organizaciją, kur gali pagreitinti savo tobulėjimo procesą treniruojantis su aukštesnio lygio žaidėjomis. Labai džiaugiuosi, jog galime pasiūlyti tokias sąlygas talentingiausioms Lietuvos žaidėjoms. Tuo pačiu norisi padėkoti merginų pirmiesiems treneriams, be kurių įdirbio futbolininkės nebūtų ten, kur yra dabar.

Dar kartą tariu „ačiū“ didžiausiems fanams – tėveliams, be kurių paramos ir pasitikėjimo nebūtų tokio pozityvaus klimato mūsų akademijoje. Taip pat ačiū kolegoms Bogdanui ir Vadimui, be kurių procesas nebūtų toks sklandus ir progresuojantis. Ačiū MFA „Žalgiris“ vadovams – Svajūnui, Sauliui, Dariui už suteiktas puikias treniruočių sąlygas ir pasitikėjimą. Ir, žinoma, ačiū visoms žaidėjoms, be jų – nebūtų ir šių džiaugsmingų akimirkų. Nekantraujame pradėti dar vieną čempionių titulo gynybos etapą, kuris – net neabejoju – bus įdomus ir džiaugsmingas!“.

Dar sykį sveikiname Lietuvos čempionių vardus apgynusias jaunąsias MFA „Žalgiris-MRU“ komandų žaidėjas, kurių laukia įdomi vasara: ir su įvairaus amžiaus Lietuvos rinktinėmis, ir su pagrindinėmis akademijos komandomis.