Moterų futbolo akademijos „Žalgiris-MRU“ U15 komandą nuo dar vieno šalies čempionių titulo skiria vos dvejos rungtynės. Jeigu skaičiuosime matematiškai – reikia bent vienos pergalės.

Nes likus dviem turams į Lietuvos Elitinės merginų lygos žalgirietės grįžo į turnyro lentelės viršūnę: „Žalgiris-MRU“ U15 komanda savo aikštėje 5:0 nugalėjo čempionato autsaiderę Kauno „Žalgirio FA“ ekipą. MFA „Žalgiris-MRU“ U15 komanda po 12 sužaistų rungtynių yra surinkusi 34 taškus. Pagrindinė konkurentė kovoje dėl šalies čempionės titulo MFA „Bičių“ komanda yra sužaidusi 13 rungtynių ir turi 33 taškus, trečią vietą turnyro lentelėje užima Utenos „Utenio“ futbolininkės, jos turi 25 taškus.

Pergalę prieš varžoves Vilniaus komanda įtvirtino jau pirmame kėlinyje: 11-ą minutę pirmą įvartį įmušė Justina Blaževičiūtė, 16-ą minutę pasižymėjo Viltė Bekionytė, 19-ą minutę šeimininkės jau pirmavo rezultatu 3:0, kai antrą sykį šioje dvikovoje tikslų smūgį atliko J. Blaževičiūtė.

Tačiau ir tada šeimininkės apsukų nemažino: 25-ą minutę po Andrėjos Jusiūtės įvarčio rezultatas jau buvo 4:0, o tašką padėjo Elena Ostrauskaitė – 27-ą minutę rezultatas tapo 5:0. Ir jau nebepasikeitė iki dvikovos pabaigos.

„Žalgiris-MRU“ U15 komanda priešpaskutines čempionato rungtynes žais birželio 8 dieną, šeštadienį, su Klaipėdos FM ekipa (ši komanda užima 5-ą vietą  8 komandų turnyre), o čempionatą baigs išvykoje su „Utenio“ futbolininkėmis, ši dvikova vyks birželio 15 dieną.