Merginų elitinės lygos (MEL) U17 čempionate trečiadienį Fabijoniškių gimnazijos stadione MFA „Žalgiris“-MRU susitiks su FK „Vilnius“ ekipa. Pirmame rate žalgirietės savo varžoves įveikė rezultatu 5:0. Žalgiriečių gretose įvarčiais pasižymėjo Kotryna Levčukaitė, Austėja Petkevičiūtė, Gytė Ulenskaitė ir Radvilė Kelečiūtė. Vieną kartą kamuolys „Vilniaus“ ekipos vartuose pabuvojo po varžovių smūgio.

Praėjusiose MEL U17 pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU iškovojo aukso medalius, o FK „Vilnius“ finišavo trečioje pozicijoje. Tąsyk abi tarpusavio dvikovas vienodu rezultatu 3:0 laimėjo žalgirietės.

MEL U17 čempionato antrą ratą MFA „Žalgiris“-MRU pradėjo išvyka į Visaginą ir akistata su Utenos „Utenio“ futbolininkėmis. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1, o baudinių serijoje 3:2 triumfavo papildomą tašką iškovojusios žalgirietės. Tose rungtynėse jau 19 min. iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas rezultatyviausia MFA „Žalgiris“-MRU žaidėja A. Petkevičiūtė. 10 įvarčių čempionate pelniusi futbolininkė negalės padėti komandai ir dviovoje su „Vilniaus“ ekipa.

Tiesa, nuostolių turės ir vilnietės. MEL U17 čempionato 10 ture jos net 0:7 pralaimėjo varžovėms iš FA-FK „Panevėžys-PRSSG“, o 40 min. iš aikštės buvo pašalintas komandos kapitonė Aivė Andriuškevičiūtė. Pirmame rate „Vilniaus“ futbolininkės panevėžietes nugalėjo 5:0.

Rezultatyviausiai „Vilniaus“ ekipoje žaidžia 5 įvarčius pelniusi Ūla Miniotaitė, po 2 kartus pasižymėjo Agnieška Kazarina ir Marta Šmidt.

MEL U17 čempionate MFA „Žalgiris“-MRU per 9 žaistas rungtynes surinko 22 taškus ir turnyrinėje lentelėje užima antrą vietą. Tuo metu FK „Vilnius“ turi 14 taškų ir žengia penktoje pozicijoje.

MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“ rungtynės Fabijoniškių gimnazijos stadione prasidės 19 val.