Merginų Elitinės Lygos (MEL) U17 čempionate dar vieną pergalę iškovojo MFA „Žalgiris“-MRU komandą. 5 turo rungtynėse žalgirietės sekmadienį svečiuose 4:0 (2:0) nugalėjo Klaipėdos FM ekipą.

Tris įvarčius šiose rungtynėse pelniusi Radvilė Kelečiūtė jau 2 minutę išvedė žalgirietes į priekį, o 20 min. viešnių pranašumą padvigubino. 74 min. MFA „Žalgiris“-MRU kapitonė įmušė ir trečią įvartį, o paskutinį tašką rungtynėse 82 min. padėjo Patricja Penkauskaitė.

„Įrodėme, kad net pačioms sunkiausiomis oro sąlygomis mes galime žaisti gerą futbolą. Per apšilimą pūtė toks stiprus vėjas, kad treniruotis su kamuoliais buvo faktiškai neįmanoma. Prieš rungtynes pasakiau žaidėjoms, kad tikri čempionai neieško pasiteisinimų, o tiesiog eina ir žaidžia futbolą. Merginos ne tik gerai žaidė, bet ir pelnytai laimėjo. Apskritai, po pirmų rungtynių, kai pralaimėjome MFK „Žalgiris“ komandai, merginos rimtai supyko ir dabar skina tik pergales. Tiesa, reikia pasakyti, kad klaipėdietės taip pat stengėsi ir kovojo, jos taip pat nemažai atakavo, tačiau mūsų gynyba ir vartininkė sužaidė be priekaištų, tiesiog tobulai“, – pastebėjo MFA „Žalgiris“-MRU U17 komandos treneris Bogdan Lukashenko.

Trečią pergalę iš eilės iškovojusi MFA „Žalgiris“-MRU MEL U17 pirmenybėse su 9 taškais užima pirmą vietą. Po 6 taškus turi Vilniaus MFK „Žalgiris“, Gargždų „Banga“ ir Plungės FK „Babrungas“.

Kitas rungtynes MEL U17 pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU žais spalio 22 d. su FA „Panevėžys-PRSSG“ (5 taškai) futbolininkėmis.

STATISTIKA

Klaipėdos FM – MFA „Žalgiris“-MRU 0:4 (0:2)

Įvarčiai: 2, 21 ir 74 min. R. Kelečiūtė, 82 min. P. Penkauskaitė.

Įspėjimai: 20 min. V. Rekašiūtė, 32 min. M. Šmaižytė, 50 min. M. Mackevičiūtė; 32 min. G. Rozenkovič, 50 min. R. Kelečiūtė, 77 min. V. Maknauskaitė.

MFA „Žalgiris“-MRU: Ieva Kaminskaitė, Milda Ivanciūtė, Patricja Sosna (58 min. Vakarė Maknauskaitė), Glorija Rozenkovič, Monika Suščinskytė, Patricja Penkauskaitė, Grytė Vaisbrodė (66 min. Viltė Bekionytė), Andrėja Jusiūtė (46 min. Ugnė Čiumbaraitė), Radvilė Kelečiūtė, Laura Grucytė, Aušrinė Jankūnaitė (83 min. Medilė Rumbutytė). Atsargoje: Kotryna Levčukaitė, Augustė Baltrušaitytė, Saulė Traubaitė.