LMFA organizuojamas Žiemos Taurės turnyras jau startavo įtikinamomis grupės lyderių pergalėmis. A grupėje pergalingai pasirodė Lietuvos čempionės Šiaulių FK “Gintra-Universitetas”, o B grupėje itin rezultatyviai startavo ir Vilniaus miesto moterų futbolo akademijos “Žalgiris” futbolininkės.

Žalgirietės net 11:0 (7:0) nugalėjo Kauno “Žalgirio” futbolo akademijos ekipą, kuri per 90 minučių nesurezgė nieko pavojingo prie žaliai baltų vartų. Rezultatyviausia rungtynių žaidėja tapo Ugnė Lazdauskaitė, tiksliai nuginklavusi varžovių vartininkę penkis kartus, o visa tai padarė per pirmojo kėlinio laiką. Pati Ugnė rezultatyvumo nesureikšmina ir pagyras atiduoda komandos draugėms:

“Smagu po pertraukos vėl sugrįžti į futbolo aikštę ir iškovoti pergalę. Buvome pasiilgę varžybų, todėl nuotaikos tikrai puikios. Tokiose rungtynėse galėjome išbandyti naujas taktikas, žaidėjas ir gerinti susižaidimą. Pagrindinis šio turnyro tikslas yra kelti fizinį pasiruošimą ir ruoštis A lygos čempionatui.” – mintimis dalinosi U. Lazdauskaitė.

Įvarčiais prie komandos sėkmės prisidėjo ir Karilė Liužinaitė, antrajame kėlinyje pelniusi dublį, o Ana Cheminava, Laura Ruzgutė, Ugnė Slankauskaitė ir Adrija Skudutytė prisidėjo po kartą. Vyr. treneris Karolis Jasaitis po pirmosios rungtynių pusės atliko visus galimus keitimus, patausodamas pagrindines žaidėjas ir leisdamas atsiskleisti kitoms jaunoms “Žalgirio” talentėms.

Žiemos Taurės turnyre žalgiriečių trenerių štabas patikrins ne tik jaunimą, bet ir suteiks galimybę parodyti geriausias savybes kelioms legionierėms iš Ukrainos. Dvi iš jų Lietuvos moterų futbolo bendruomenė jau žino, tai Kristina Kozub ir Viktoria Horbach. Artimiausiu metu į Lietuvą atvyks dar dvi talentingos žaidėjos, planuojančios savo sėkmingu žaidimu Žiemos Taurėje nusipirkti bilietą į moterų A lygą.

Sekantį Sekmadienį, Vasario 14 dieną, MFA “Žalgirio” – MRU ekipos laukia Utenos “Utenio” auklėtinės, kurios pirmąjį turą Žiemos taurėje pradėjo minimaliu pralaimėjimu “Gintra-ŠSG” komandai.