Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) Pirmos lygos čempionato atkrintamosiose varžybose galingai startavo MFA „Žalgiris B“-MRU komanda.

Pirmose pusfinalio rungtynėse žalgirietės penktadienį LEU stadione 6:0 (3:0) įveikė MFK „Žalgiris“ futbolininkes. Po įvartį nugalėtojoms pelnė Milda Ivanciūtė, Ugnė Slankauskaitė, Barbara Antonovič, Skaistė Petrauskaitė, Patricja Penkauskaitė ir Aivė Andriuškevičiūtė.

Pirmą vietą reguliariame sezone užėmusi MFA „Žalgiris B“-MRU komanda į priekį išsiveržė 10 min. po M. Ivanciūtės įvarčio. 30 min. U. Slankauskaitė padvigubino pranašumą, o pačioje pirmojo kėlinio pabaigo pasižymėjusi B. Antonovič kilstelėjo kartelę iki trijų įvarčių.

Antrame kėlinyje varžovės atkakliai priešinosi, bet 68 min. S. Petrauskaitė realizavo 11 metrų baudos smūgį, o dar du įvarčius į MFK „Žalgiris“ vartus pelnė antro kėlinio pabaigoje pasižymėjusios P. Penkauskaitė ir A. Andriuškevičiūtė.

Antrosios pusfinalio etapo rungtynės bus žaidžiamos kitą savaitę MFK „Žalgiris“ aikštėje. Į finalą žengs geriausiai pusfinalyje pasirodžiusi komanda. Beje, kitame pusfinalyje pirmoji Ukmergės „SC-Ukmergė“ ir Telšių „Džiugo“ futbolininkių akistata baigėsi be įvarčių 0:0.

MFA „Žalgiris B“-MRU – Vilniaus MFK „Žalgiris“ 6:0 (3:0)

Įvarčiai: 10 min. M. Ivanciūtė, 30 min. U. Slankauskaitė, 45+2 min. B. Antonovič, 68 min. S. Petrauskaitė (11 m.), 79 min. P. Penkauskaitė, 88 min. A. Andriuškevičiūtė.

Įspėjimai: 38 min. R. Kelečiūtė, 53 min. I. Blaškytė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Austėja Petkevičiūtė (67 min. Erneta Rinkevičiūtė), Dija Marija Laniauskaitė, Kotryna Maželytė, Aivė Andriuškevičiūtė, Irūna Blaškytė, Radvilė Kelečiūtė (58 min. Lėja Banevičiūtė), Ineta Šukštulytė (58 min. Patricja Penkauskaitė), Ugnė Slankauskaitė, Barbara Antonovič, Milda Ivanciūtė, Skaistė Petrauskaitė. Atsargoje: Fjameta Kuktaitė, Paula Saulėnaitė, Greta Jaroševičiūtė, Laura Grucytė.