MFA „Žalgiris“-MRU komanda užtikrintai renkasi pergales Merginų Elitinės lygos (U17) čempionių titulo. Po pertraukėlės į varžybas sugrįžusios žalgirietės bendru rezultatu 20:1 įveikė Joniškio SANED ir MFK „Žalgiris-Širvintų SC“ komandas, ir laimėjusios visas ketverias žaistas rungtynes čempionate užima pirmą vietą.

Praėjusiame sezone MEL U16 čempionate triumfavusi MFA komanda ir U17 pirmenybėse nusitaikiusi tik į aukso medalius. Rugsėjį vykusiose rungtynėse žalgirietės 4:0 nugalėjo Utenos „Utenio“ futbolininkes ir 13:0 sutriuškino Ukmergės SC komandą.

Spalio 2 d. MFA „Žalgiris“-MRU ekipa Žagarėje vykusiose rungtynėse 10:0 įveikė Joniškio SANED komandą. Šiose rungtynėse keturis įvarčius pelnė Žemyna Lekavičiūtė, du – Ineta Šukštulytė, po kartą pasižymėjo Paula Saulėnaitė, Kotryna Maželytė, Irūna Blaškytė ir Eilinga Pampuškaitė.

Spalio 6 d. žalgirietės lankėsi Širvintose ir susitiko su vietos MFK „Žalgiris“-„Širvintų SC“ komanda. Šį mačą žalgirietės laimėjo 10:1, o vienintelį įvartį praleido 85 min., kai nominali vartininkė I. Šukštulytė trenerių sprendimu buvo pervesta į puolimą. Beje, 16-metė futbolininkė šiose rungtynėse pelnė tris įvarčius, dar tris pridėjo Ž. Lekavičiūtė, du kartus pasižymėjo Ieva Žakelytė, po kartą – P. Saulėnaitė ir G. Ulenskaitė.

Anot Inetos, rungtynėse su Joniškio komanda treneriai neturėjo kito pasirinkimo dėl komandos komplektacijos problemų, o ji pasistengė pateisinti lūkesčius. „Grįžus iš Lietuvos U17 rinktinės kilo sunkumų renkant komandą išvykai į Žagarę, galiausiai paaiškėjo, kad turime dvi vartininkes, tad treneriai nusprendė, kad rungtynėse su SANED vartus saugos Martyna Paplauskaitė, o aš žaisiu puolime. Man visai neblogai sekėsi, įmušiau kelis įvarčius, komanda laimėjo, tad kitose rungtynėse treneriai vėl leido pažaisti atakoje. Tiesa, Širvintose rungtynes pradėjau vartuose, bet pamatėme, kad varžovės beveik nepereina aikštės vidurio, tad antrame kėlinyje treneriai leido man pasireikšti puolime“, – teigė I. Šukštulytė.

Po keturių rungtynių rezultatyviausiai MFA „Žalgiris“-MRU ekipoje žaidžia 15 įvarčių pelniusi Ž. Lekavičiūtė, o I. Šukštulytė įmušė 5 įvarčius. „Iki šiol oficialiose rungtynėse man neteko žaisti puolime, galima sakyti, kad čia buvo mano debiutas. Nors vartininkės pozicija man artimesnė, bet norėjau išbandyti save ir aikštėje, tad tikrai labai džiaugiuosi, kad treneriai manimi pasitikėjo ir suteikė tokią progą. Man tikrai patiko žaisti puolime, manau, kad ir trenerių nenuvyliau. Tikiuosi, kad jie ir toliau manimi pasitikės, ir leis dažniau išmėginti jėgas atakos grandyje“, – vylėsi 16-metė futbolininkė.

MEL U17 čempionate MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės įmušė 37 įvarčius, o praleido tik 1. Laimėjusi visas ketverias rungtynes ir surinkusi 12 taškų sostinės ekipa pirmenybėse užima pirmą vietą. Antroje pozicijoje žengianti FK „Vilnius“ ekipa per trejas rungtynes surinko 7 taškus. Vilnietės pelnė 15 įvarčių, o iš savo vartų kamuolį traukė 3 kartus. Trečioje vietoje – 6 taškus per trejas rungtynes surinkusi, 13 įvarčių pelniusi ir 9 praleidusi „Utenio„ekipa.

Artimiausias rungtynes MEL U17 pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU žais spalio 25 d. su FK „Vilnius“ komanda.