Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komandos dublerės Lietuvos moterų Pirmos lygos Pietų-Rytų regiono varžybose iškovojo antrą pergalę dviženkliu skirtumu iš eilės. Trečiadienį 2 turo rungtynėse jaunosios žalgirietės Pilaitės gimnazijos aikštyne 11:0 (4:0) įveikė Ukmergės SC „Ukmergė“ ekipą.

2020 metų Pirmos lygos auksinės ir sidabrinės komandų akistatoje didesnės intrigos nebuvo. Žalgirietės nuo pirmos minutės užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą, prie varžovių vartų kūrė vieną pavojingą po kito ir įpusėjus kėliniui po Barbaros Antonovič ir Karolinos Jasaitytės tikslių smūgių pirmavo 2:0. Antroje kėlinio dalyje pasižymėjo Adrija Skudutytė ir Žemyna Lekavičiūtė, tad po pirmo kėlinio žalgirietės turėjo solidžią 4 įvarčių persvarą.

Bet ir po pertraukos nugalėtojų titulą ginančios MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės nemažino tempo. 53 min. savo antrą, o rungtynių – penktą įvartį pelnė A. Skudutytė, netrukus dviem įvarčiais apie save priminė rezulatyviausia Pirmos lygos žaidėja Eriką Šupelytė.

Po septinto įvarčio Vilniaus ekipos treneriai atliko penkis keitimus, tačiau net ir tokios permainos žalgiriečių žaidimo neišderino. Įvarčiais atsižymėjo po keitimo aikštėje pasirodžiusi Gytė Ulenskaitė, dublį atlikusi B. Antonovič, „hatricką“ sukomponavusi A. Skudutytė ir Ugnė Slankauskaitė, o galingai žaidusi „Žalgiris B“ komanda šventė pergalę 11:0.

„Sužaidėme tikrai geras, kokybiškas, rezultatyvias rungtynes. Galima sakyti, kad progų turėjome daugiau, bet futbole nebūna, kad realizuotum visas progas. Man asmeniškai labai patiko, kad mūsų žaidime jautėsi mintis, merginos iki paskutinės minutės laikėsi žaidimo plano, neatsipalaidavo. Taip pat labai nudžiugino po keitimo į aikštę žengusios merginos. Jei anksčiau atlikus kelis keitimus žaidimas dažniausiai išsilygindavo, tai šį sezoną matome, kad po keitimų mes taip pat sėkmingai žaidžiame, dominuojame, neleidžiame varžovėms pakelti galvų. Manau, tai rodo, kad nuoseklus darbas treniruotėse duoda vaisių, merginos auga, tobulėja. Gal „Ukmergės“ komanda po praėjusio sezono ir šiek tiek susilpnėjo, tačiau ši pergalė – tai ir mūsų pačių geresnio žaidimo pasekmė“, – konstatavo MFA „Žalgiris B“-MRU komandos vyriausias treneris Karolis Jasaitis.

Priminsime, kad pirmose čempionato rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU net 18:0 sutriuškino Švenčionių SC – FK „Utenis“ ekipą, tad per du turus žalgirietės iškovojo dvi pergales ir pasižymėjo net 29 kartus.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU žais gegužės 14 d. su FK „Vilnius B“ komanda.