Merginų elitinės lygos (MEL) U15 čempionato antrose rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU šeštadienį LEU stadione 1:0 (0:0) įveikė Vilniaus MFA „Bitės“ ekipą ir iškovojo antrą pergalę. Vienintelį įvartį rungtynėse pelnė antrame kėlinyje pasižymėjusi komandos kapitonė Grytė Vaisbrodė. Tai buvo jau trečiasis 13-metės futbolininkės įvartis čempionate.

Praėjusiame sezone MFA „Žalgiris“-MRU MEL U15 čempionate užėmė pirmą vietą, o MFA „Bitės“ finišavo trečioje pozicijoje. Abi komandos naują čempionatą pradėjo pergalėmis: žalgirietės 5:1 nugalėjo Ukmergės „SC-Ukmergė“ ekipą, o „Bitės“ 6:1 įveikė Utenos „Utenį“.

Prieš rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU ekipos trenerė Aistė Griciūtė neslėpė, kad su MFA „Bitėmis“ laukia labai sunki ir rimta kova, kadangi varžovės šį sezoną nusiteikusios siekti aukščiausių tikslų MEL U15 čempionate. Tad šiose rungtynėse jaunosios žalgirietės pasirinko žaidimo nuo gynybos taktiką ir bandė ieškoti progų kontratakuoti tolimais perdavimais ieškant laisvų žaidėjų už varžovių gynėjų nugarų.

Atkakliose ir apylygėse rungtynėse nugalėtoją lėmė vienintelis tikslus smūgis. 55 min. Monika Suščinskytė iš 35 metrų atliko perdavimą į varžovių baudos aikštelę, o sėkmingai dėl kamuolio kovojusi G. Vaisbrodė galva nukreipė jį į varžovių vartus.

„Mūsų žaidimo planas pasiteisino, nes turėjome ne vieną progą pelnyti įvartį, buvo daug išbėgimų prieš varžovių vartininkę, tik ne viską pavyko realizuoti. Visą savaitę gerinome savo žaidimo principus, vienas jų – reakcija po prarasto kamuolio, tas šiandien ir matėsi. Merginos pademonstravo charakterį, atrado vidinių resursų ir iškovojo psichologiškai svarbią pergalę prieš pajėgų varžovą. Su treneriu Bogdan Lukashenko didžiuojamės merginomis ir sveikiname su pelnyta pergale! Na, bet nuo kitos savaitės užmirštame, kas vyko ir koncentruojamės į savo žaidimo gerinimą“, – konstatavo A. Griciūtė.

6 taškus per dvejas rungtynes surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU kitas rungtynes žais rugsėjo 23 d. LEU stadione su Kauno raj. FC „Hegelmann“ ekipa. Žalgiriečių varžovės čempionate taip pat startavo dviem laimėjimais – 5:0 įveikė „Kauno Žalgirio“ FA ir 2:1 palaužė Klaipėdos FM.